
Popis
Luxeon Z je vysoký výkon LED 1,3 mm x 1,7 mm, ktorý neumožňuje nikdy predtým nevidel konzistenciu farieb, jas, hustotu toku a flexibilitu dizajnu pre roztoky osvetlenia. Luxeon Z je nedosiahnutý, čo je funkcia, ktorá poskytuje neprekonateľnú optickú flexibilitu pre presné riadenie uhla lúča. Testované a binnované v podmienkach aplikačných podmienok 85 stupňov a dostupné v 3- a 5- Step Macadam Ellipse Color Bins. Luxeon Z Emitters sú ideálnou voľbou pre vnútorné a vonkajšie zdroje svetla, ktoré si vyžadujú vynikajúce uhly lúča, vyššiu účinnosť a nižšie náklady.
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | Lumily |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD\/SMT |
| Balík \/ prípad: | SMD -2 |
| Farba osvetlenia: | Chladný |
| Teplota vlnovej dĺžky\/farby: | 5700 K |
| Svetelný tok\/sálavý tok: | 140 lm |
| Index vykreslenia farieb - CRI: | 70 |
| Uhol prezerania: | 120 ° |
| Ak - vpred aktuálne: | 500 mA |
| VF - vpred napätie: | 2.8 V |
| Dĺžka: | 1,7 mm |
| Šírka: | 1,3 mm |
| Výška: | 0. 69 mm |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 135 C |
| Farba objektívu: | Bezfarebný |
| Tvar objektívu: | Štvorcový |
| Priehľadnosť objektívu: | Čistý |
| Séria: | Luxeon z |
| Balenie: | Navíjať sa |
| Balenie: | Vyrezať pásku |
| Balenie: | Tasereel |
| Značka: | Lumily |
| Veľkosť LED: | 1,7 mm x 1,3 mm x 0. 69 mm |
| Typ produktu: | Biele LED diódy |
| Množstvo továrne: | 2000 |
| Podkategória: | LED diódy |
| Tradename: | Luxón |
| Typ: | LED diódy |
| Hmotnosť jednotky: | 0. 015201 Oz |
Populárne Tagy: LXZ 1-5770, Čína LXZ 1-5770 Výrobcovia, dodávatelia, továreň, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







