
Popis
LUXEON 3014 má kompaktnú veľkosť balenia 3,0 mm x 1,4 mm x 0,70 mm-, ktorá je ideálna na dosiahnutie rovnomerného svetelného výkonu tam, kde je obmedzený priestor, ako sú lineárne aplikácie, osvetlenie trubíc a značenie. LUXEON 3014 je horúca-farba cielená pri teplote spoja 65 stupňov, ktorá zaisťuje konzistentnosť farieb a spĺňa normy ANSI v prevádzkových podmienkach.
Špecifikácia
| Vlastnosti produktu | Hodnota nehnuteľnosti |
|---|---|
| Výrobca: | Lumileds |
| Kategória produktu: | Biela LED |
| RoHS: | Viac informácií |
| produkt: | Biele LED diódy |
| Štýl inštalácie: | SMD/SMT |
| Balenie/puzdro: | 3014 |
| Farba osvetlenia: | Studená biela |
| Vlnová dĺžka/teplota farby: | 6500 K |
| Svetelný tok/žiarivý tok: | 27 lm |
| Index vykresľovania farieb - CRI: | 80 |
| Uhol zobrazenia: | 116 stupňov |
| Ak - Preposlať aktuálne: | 60 mA |
| Vf - Dopredné napätie: | 3.1V |
| Výkon: | 180 mW |
| dĺžka: | 3 mm |
| šírka: | 1,4 mm |
| vysoká: | 0,75 mm |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 105 C |
| Farba šošovky: | Tónované |
| Veľkosť objektívu: | 2,5 mm x 1,15 mm |
| Tvar šošovky: | Obdĺžnikový |
| Priehľadnosť objektívu: | Rozptýlené |
| séria: | LUXEON 3014 |
| Balíček: | Navijak |
| Balíček: | Odstrihnúť pásku |
| ochranná známka: | Lumileds |
| Citlivosť na vlhkosť: | áno |
| Typ produktu: | Biele LED diódy |
| Množstvo v továrenskom balení: | 3000 |
| Podkategórie: | LED diódy |
| Názov značky: | LUXEÓN |
| typ: | Vysokovýkonné LED diódy |
| Hmotnosť jednotky: | 230,250 mg |
Populárne Tagy: l130-6580he1400001, Čína l130-6580he1400001 výrobcovia, dodávatelia, továreň, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Dvojica:L130-6580002011001
Ďalšie:L150-4080502400000
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







