
L1C 1- ryl1000000000
Jednofarebné LED LED LUXEON C FARBA LINE, ROYAL BLUE 440-460 NM
Popis
Farba Luxeon C je opticky pokročilé portfólio farieb a bielych LED. Luxeon C Color Line, navrhnutá pre bezchybné miešanie farieb, má jednu ohniskovú vzdialenosť pre všetky farby, ktorá poskytuje konzistentné vzory žiarenia zo sekundárnej optiky a maximalizuje optickú účinnosť. Pri nízkom dizajne kupoly udržuje efektívnu veľkosť zdroja malú a stále zlepšuje extrakciu svetla. Luxeon C Color Line, navrhnutá pre hladké miešanie farieb a maximálny úder, je optimálnym riešením LED pre aplikácie architektúry, zábavy a pohotovostného osvetlenia vozidiel.
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | Lumulovaný |
| Kategória produktu: | Jednofarebné LED diódy |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Modré LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD\/SMT |
| Balík \/ prípad: | SMD -2 |
| Teplota vlnovej dĺžky\/farby: | 460 nm |
| Farba osvetlenia: | Kráľovská modrá |
| Svetelný tok\/sálavý tok: | 480 MW |
| Ak - vpred aktuálne: | 350 mA |
| VF - vpred napätie: | 2.75 V |
| Farba objektívu: | Bezfarebný |
| Rozmery objektívu: | 2 mm |
| Tvar objektívu: | Kupol |
| Priehľadnosť objektívu: | Vyčistiť |
| Séria: | Luxón c |
| Balenie: | Navíjať sa |
| Balenie: | Vyrezať pásku |
| Balenie: | Tasereel |
| Značka: | Lumulovaný |
| Výška: | 1,35 mm |
| Veľkosť LED: | 2 mm x 2 mm x 1,35 mm |
| Dĺžka: | 2 mm |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 135 C |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Typ produktu: | Jednofarebné LED diódy |
| Množstvo továrne: | 1000 |
| Podkategória: | LED diódy |
| Tradename: | Luxón |
| Typ: | Jednofarebné LED diódy |
| Uhol prezerania: | 165 ° |
| Šírka: | 2 mm |
| Hmotnosť jednotky: | 0. 002154 oz |
Populárne Tagy: L1C 1- Ryl1000000000, Čína L1C 1- Ryl1000000000 Výrobcovia, dodávatelia, továreň, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







