
L2C5-30701211E1900
Biele LED biele 3000 K 70- CRI, Luxeon Cob Core
Popis
LUXEON CoB represents a new breakthrough for arrays. The efficacies will be >160 lm\/w pre produkty 70CRI a 80CRI. Vďaka svojmu malému povrchu emitujúceho svetla (LES) a tepelnej odolnosti v priemysle sa Luxeon COB ľahko pracuje, čo umožňuje zjednodušené a lacnejšie dizajny svietidiel. Luxeon klasy sa testujú na 85 stupňov-prevádzkové podmienky sveta, čo znamená, že je možné minimalizovať ďalšie testovanie. LIXEON COB LED sú k dispozícii v 3- Step Macadam Ellipse, čím sa zabezpečuje rovnomerný optický výkon v širokej škále aplikácií.
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | Lumily |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD\/SMT |
| Balík \/ prípad: | Kobip na palube |
| Farba osvetlenia: | Teplý biely |
| Teplota vlnovej dĺžky\/farby: | 3000 K |
| Svetelný tok\/sálavý tok: | 6328 lm |
| Index vykreslenia farieb - CRI: | 70 |
| Uhol prezerania: | 115 ° |
| Ak - vpred aktuálne: | 1.2 A |
| VF - napätie vpred: | 34.8 V |
| Dĺžka: | 28 mm |
| Šírka: | 28 mm |
| Výška: | 1,5 mm |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 85 C |
| Farba objektívu: | Tónovaný |
| Priehľadnosť objektívu: | Rozptýlený |
| Séria: | Luxeon Cob Core |
| Balenie: | Trubica |
| Značka: | Lumily |
| Typ produktu: | Biele LED diódy |
| Množstvo továrne: | 50 |
| Podkategória: | LED diódy |
| Tradename: | Čerstvýfocus |
| Typ: | LED diódy |
| Hmotnosť jednotky: | 0. 572232 oz |
Populárne Tagy: L2C 5-30701211 E1900, Čína L2C 5-30701211 E1900 Výrobcovia, dodávatelia, továreň, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







