
Popis
POPIS PRODUKTU
XLamp® XT-E LED, optimalizované pre smerové aplikácie s vysokým{0}}lúmenom, od vnútorných a vonkajších až po prenosné a lampy, poskytuje vysoký výkon a vysokú spoľahlivosť v rámci priemyselného štandardu XP/XT. XT-E LED ponúka výhody platformy XT/XP - kompaktného a osvedčeného balenia 3,45 mm x 3,45 mm a zavedeného ekosystému -, ktorý umožňuje výrobcom osvetlenia zjednodušiť proces navrhovania a skrátiť čas uvedenia na trh.
XT-E LED je k dispozícii v kráľovskej modrej a bielej farbe. XT-E White LED ponúka vysokoúčinnú možnosť. V tomto dokumente termín White označuje bielu XT-E LED bez ohľadu na jej účinnosť. Pojmy Standard a High Efficacy sa používajú v prípade potreby na odlíšenie výkonu High Efficacy XT-E LED od XT-E LED bez možnosti vysokej účinnosti.
Špecifikácia
| Vlastnosti produktu | Hodnota nehnuteľnosti |
|---|---|
| Výrobca: | Cree LED |
| Kategória produktu: | Jednofarebná LED |
| RoHS: | Viac informácií |
| produkt: | Modré LED diódy |
| Štýl inštalácie: | SMD/SMT |
| Balenie/puzdro: | SMD-2 |
| Vlnová dĺžka/teplota farby: | 465 nm |
| Farba osvetlenia: | Kráľovská modrá |
| Svetelný tok/žiarivý tok: | 550 mW |
| Ak - Preposlať aktuálne: | 350 mA |
| Vf - Dopredné napätie: | 2.85 V |
| Výkon: | 550 mW |
| Tvar šošovky: | Dome |
| Priehľadnosť objektívu: | Jasné |
| séria: | XTEARY |
| Balíček: | Navijak |
| ochranná známka: | Cree LED |
| vysoká: | 2,36 mm |
| Veľkosť LED: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,36 mm |
| dĺžka: | 3,45 mm |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 85 C |
| Typ produktu: | Jednofarebné LED diódy |
| Množstvo v továrenskom balení: | 1000 |
| Podkategórie: | LED diódy |
| Názov značky: | XLamp |
| typ: | Vysokovýkonné LED diódy |
| Uhol zobrazenia: | 140 stupňov |
| Vr - Reverzné napätie: | 5 V |
| šírka: | 3,45 mm |
| Hmotnosť jednotky: | 1.695 g |
Populárne Tagy: cree xteary-00-0000-000000n03, Čína cree xteary-00-0000-000000n03 výrobcovia, dodávatelia, továreň, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BBB7C3CE53, JK3030AWT-0000-000B0BL465E, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XHP35B-00-0000-0DPUD240H, XPEBFR-L1-0000-00801, XPEBPR-L1-0000-00C01
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







