
JE2835BWT-P-B40GA 0000- N0000001
Cree LED biela 4000 K 70- CRI, 2835 Veľkosť, trieda P
Popis
Opis produktu
JED Series® LED diódy rozširujú portfólio LED diódy LED osvetlenia LED diódy Cree LED do širšej sady aplikácií. LED diódy J Series 2835 kombinujú vysokú účinnosť a vynikajúcu hodnotu v spoľahlivom balení. LED diódy J Series 2835 sú optimalizované pre aplikácie osvetlenia s nízkou hustotou, kde sú kritické vysoké účinnosť a hladký vzhľad, ako sú spodky, trosky a panelové svetlá. LED diódy J Series 2835 ponúkajú vysoké CRI a sú optimalizované na osvetľovacie aplikácie, kde je kritická kvalita dobrej farby.
Špecifikácia
| Atribúty produktu | Hodnota |
|---|---|
| Výrobca: | Cree LED |
| Kategória produktu: | Biela LED |
| Rohs: | Viac informácií |
| produkt: | Biele LED diódy |
| Štýl inštalácie: | SMD\/SMT |
| Balík\/prípad: | 2835 |
| Osvetľovacia farba: | Neutrálny biely |
| Teplota vlnovej dĺžky\/farby: | 4000 K |
| Svetelný tok\/sálavý tok: | 78 lm |
| Index vykreslenia farieb - CRI: | 70 |
| Uhol zobrazenia: | 120 ° |
| Ak - vpred aktuálne: | 150 mA |
| VF - vpred napätie: | 3.04 V |
| Hodnotenie energie: | 456 MW |
| dĺžka: | 3,5 mm |
| šírka: | 2,8 mm |
| vysoká: | 0. 7 mm |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 105 C |
| Farba objektívu: | Tónovaný |
| Tvar objektívu: | Obdĺžnikový |
| Priehľadnosť objektívu: | Rozptýlený |
| séria: | JE2835B 3V P Class |
| Balík: | Navíjať sa |
| ochranná známka: | Cree LED |
| Citlivosť vlhkosti: | Áno |
| Typ produktu: | Biele LED diódy |
| Množstvo továrne: | 4000 |
| Podkategórie: | LED diódy |
| typ: | LED diódy |
Populárne Tagy: JE2835BWT-P-B40GA 0000- N0000001, Čína JE2835BWT-P-B40GA 0000- N0000001 Výrobcovia, dodávatelia, Factory, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BBB7C3CE53, Pre Cree LED, JK3030AWT-0000-000B0BL465E, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XPEBFR-L1-0000-00801, XPEBGR-L1-0000-00F02
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







