
L1V2-5770000000000
Biele LEDS biele 5700 K 70- CRI, Luxeon V2
Popis
Luxeon V2 je balík s vysokým výkonom s vysokým výkonom kupoly založený na Scale Scale (CSP) optimalizovaný pre smerové aplikácie, aby pokračoval v LuMileds Leadership v tejto kategórii. Luxeon V2 poskytuje vysokú účinnosť a robustnosť v balíku 3535 s 3- pruhovou stopou navrhnutou na urýchlenie času na trh porovnaním vzoru žiarenia Luxeon TX a zlepšuje systémové náklady prostredníctvom bezkonkurenčného výkonu (tok a účinnosť) pri vyšších prúdoch pohonu.
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | Lumily |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Balík / prípad: | 1414 (3535 metrika) |
| Farba osvetlenia: | Chladný |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 5700 K |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 315 lm |
| Index vykreslenia farieb - CRI: | 70 |
| Uhol prezerania: | 120 ° |
| Ak - vpred aktuálne: | 700 mA |
| VF - vpred napätie: | 2.83 V |
| Hodnotenie energie: | 2 W |
| Dĺžka: | 3,45 mm |
| Šírka: | 3,45 mm |
| Výška: | 2,265 mm |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 135 C |
| Farba objektívu: | Tónovaný |
| Rozmery objektívu: | 3,6 mm |
| Tvar objektívu: | Kupol |
| Priehľadnosť objektívu: | Rozptýlený |
| Séria: | Luxeon V2 |
| Balenie: | Navíjať sa |
| Balenie: | Vyrezať pásku |
| Značka: | Lumily |
| Citlivé na vlhkosť: | Áno |
| Typ produktu: | Biele LED diódy |
| Množstvo továrne: | 2500 |
| Podkategória: | LED diódy |
| Typ: | LED diódy |
| Hmotnosť jednotky: | 0. 013785 oz |
Populárne Tagy: L1V 2-5770000000000, Čína L1V 2-5770000000000 Výrobcovia, dodávatelia, továreň, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť





