
L1I0-0940060000000
Infračervené žiariče Infračervené LED, 940 nm Séria LUXEON IR
Popis
Vysokovýkonné infračervené žiariče LUXEON IR Domed Line sú prispôsobené potrebám aplikácie tým, že ponúkajú množstvo produktov s viacerými infračervenými vlnovými dĺžkami a vzormi optického žiarenia. LUXEON IR Domed Line je navrhnutý s inovatívnou technológiou LUXEON, aby poskytoval-vedúci výkon v odvetví. Vďaka najlepšej tepelnej vodivosti-vo{4}}triede má LUXEON IR Domed Line vynikajúci výkon v skutočných prevádzkových podmienkach. LUXEON IR Domed Line využíva priemyselný štandard pre jednoduchú integráciu a modernizáciu existujúcich systémov.
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | Lumileds |
| Kategória produktu: | Infračervené žiariče |
| RoHS: | Podrobnosti |
| Štýl montáže: | SMD/SMT |
| vlnová dĺžka: | 940 nm |
| Intenzita žiarenia: | 1190 mW/sr |
| Uhol lúča: | 60 stupňov |
| Ak - Preposlať aktuálne: | 1 A |
| Vf - Dopredné napätie: | 2.9 V |
| Výkon: | 1.45 W |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 30 C |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 85 C |
| Balenie / puzdro: | SMD-2 |
| Balenie: | Navijak |
| Balenie: | Odstrihnúť pásku |
| Balenie: | MouseReel |
| Značka: | Lumileds |
| Farba podsvietenia: | Infračervené |
| Typ produktu: | IR žiariče (IR LED) |
| Séria: | LUXEON IR |
| Továrenské množstvo balenia: | 1000 |
| Podkategória: | Infračervená dátová komunikácia |
| Hmotnosť jednotky: | 0,011779 oz |
Populárne Tagy: l1i0-0940060000000, Čína l1i0-0940060000000 výrobcovia, dodávatelia, továreň, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







