
L1HX-50702P0000000
Biele LED biele 5000 K 70-CRI, Luxeon HL2X
Popis
Luxeon HL2X je vysoký - emitor s kupolom určeným špeciálne pre vonkajšie a priemyselné aplikácie, ako sú pouličné svetlá a svietidlá High Bay. Balík je navrhnutý tak, aby poskytoval vynikajúci výstup, účinnosť, stabilitu a dlhovekosť farieb bez ohľadu na aplikáciu alebo prostredie. Luxeon HL2X využíva priemyselný štandardný balík 3535 s 3-pruhovou stopou. Táto kompatibilita umožňuje efektívnu a jednoduchšiu konverziu na lepšiu výkonnosť Luxeon HL2X z akejkoľvek inej podobnej platformy.
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | Lumily |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Balík / prípad: | 1414 (3535 metrika) |
| Farba osvetlenia: | Chladný |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 5000 K |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 330 lm |
| Index vykreslenia farieb - CRI: | 70 |
| Uhol prezerania: | 120 ° |
| If - vpred current: | 700 mA |
| Vf - vpred napätie: | 2.8 V |
| Hodnotenie energie: | 2 W |
| Dĺžka: | 3,45 mm |
| Šírka: | 3,45 mm |
| Výška: | 2,27 mm |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 85 C |
| Farba objektívu: | Bezfarebný |
| Rozmery objektívu: | 3,15 mm |
| Tvar objektívu: | Kupol |
| Priehľadnosť objektívu: | Čistý |
| Séria: | Luxeon hl2x |
| Balenie: | Navíjať sa |
| Balenie: | Vyrezať pásku |
| Balenie: | Tasereel |
| Značka: | Lumily |
| Typ produktu: | Biele LED diódy |
| Množstvo továrne: | 1000 |
| Podkategória: | LED diódy |
| Typ: | LED diódy |
Populárne Tagy: L1HX-50702P0000000, Čína L1HX-50702P0000000 Výrobcovia, dodávatelia, továreň, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







