
Popis
DURIS® E 5 GW JDSTS2.EM PLUS (GEN 2)
Predstavujeme novú generáciu - 2 DURIS® E 5, ktorá kombinuje vyššiu účinnosť a vyšší tok v kompaktnom priemysle - KOMPATIBAL FORMAT (5,6 mm x 3,0 mm). Plne kompatibilné s našou generáciou - 1 Zariadenie pre ľahké opätovné umiestnenie a aktualizáciu. Dokonale vhodné pre rôzne homogeálne aplikácie osvetlenia, ako sú rúrky a ďalšie vnútorné aplikácie, ako sú downlighty a kancelárske zapustené príslušenstvá.
Žiadosti
- vnútorné osvetlenie
Funkcie
- Balíček: Balený balenie SMT, farebné rozptýlené silikónové živice
- typ. Žiarenie: 120 stupňov (Lambertian Emiter)
- teplota farby: 2700k - 6500 k
- CRI: 80 (min.), 85 (Typ.), R9: 0 (min.)
- ESD: 5 kv ACC. do ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- svetelný tok: typ . 37 lm @ 4000k
- Svetlá účinnosť: Typ . 208 lm/w @ 4000k
|
Typ |
Farebná teplota |
Svetelný tok 1, ak=65 mA φv |
| Gw jdst2 |
2700 K |
31.5 ... 39.0 lm |
| Gw jdst2 |
2700 K |
31.5 ... 39.0 lm |
| Gw jdst2 |
3000 K |
33.0 ... 39.0 lm |
| Gw jdst2 |
3000 K |
33.0 ... 39.0 lm |
| Gw jdst2 |
3500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| Gw jdst2 |
3500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| Gw jdst2 |
4000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| Gw jdst2 |
4000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| Gw jdst2 |
5000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| Gw jdst2 |
5000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| Gw jdst2 |
5700 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| Gw jdst2 |
5700 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| Gw jdst2 |
6500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| Gw jdst2 |
6500 K |
34.5 ... 40.5 lm |

| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | AMS Osram |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Balík / prípad: | 5630 |
| Farba osvetlenia: | Teplý biely |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 3000 K |
| Svetelná intenzita: | 11.4 CD |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 34,5 lm |
| Index vykreslenia farby - CRI: | 80 |
| Uhol prezerania: | 120 ° |
| Hodnotenie energie: | 180 MW |
| Dĺžka: | 5,6 mm |
| Šírka: | 3 mm |
| Výška: | 0,6 mm |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 100 C |
| Značka: | AMS Osram |
| Typ produktu: | Biele LED diódy |
| Podkategória: | LED diódy |
| Typ: | MID - Power LEDS |
| Časť # aliasy: | Q65112A8989 |
Populárne Tagy: GW JDSTS2.EM - H4H7 - xx57-1-b-2, Čína GW JDST2.EM-H4H7-XX57-1-B-2 Výrobcovia, Dodávatelia, továreň, GW QSLPS1 EM LWLZ XX57 1 150 R18, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, LRTBGVSG VCVE 24 AOAQ 79 THTJ OQ 20 S XX, PLT5 520DB P, PLT5 520EB P, SFH 4043
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







