
Popis
Osconiq® P 2226 GT DASPA2.13 Vysoký - Účinnosť MID - LED dióda LED s dlhou životnosťou tiež pri vysokých prúdoch a vysokých teplotách spojenia.
Žiadosti
- architektúra
- architektúra / záhradné osvetlenie (LED a laser)
- lekárske osvetlenie
- foto terapia
Funkcie
- balík: balík SMT
- typ. Žiarenie: 120 stupňov
- ESD: 8 kv acc. do ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, trieda 3B)
- svetelný tok: typ . 35.9 lm
- svetelná účinnosť: TYP . 131 lm/w
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | AMS Osram |
| Kategória produktu: | Jednofarebné LED diódy |
| Produkt: | Zelené LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Balík / prípad: | 0910 (2226 metrika) |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 525 nm |
| Farba osvetlenia: | Zelený |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 30,8 lm |
| If - vpred current: | 100 mA |
| Vf - vpred napätie: | 2.75 V |
| Hodnotenie energie: | 280 MW |
| Farba objektívu: | Bezfarebný |
| Rozmery objektívov: | 1,46 mm |
| Tvar objektívu: | Kupol |
| Priehľadnosť objektívu: | Vyčistiť |
| Séria: | Gt daspa2.13 |
| Balenie: | Navíjať sa |
| Značka: | AMS Osram |
| Výška: | 1,25 mm |
| Dĺžka: | 2,6 mm |
| Svetelná intenzita: | 9,48 CD |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 120 C |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Citlivé na vlhkosť: | Áno |
| Typ produktu: | Jednofarebné LED diódy |
| 1200 | |
| Podkategória: | LED diódy |
| Tradename: | Osconiq |
| Typ: | Jednofarebné LED diódy |
| Uhol prezerania: | 110 ° |
| Šírka: | 2,2 mm |
| Časť # aliasy: | Q65113A1384 |
Populárne Tagy: GT DASPA2.13-HRHT-35-JL, Čína GT DASPA2.13-HRHT-35-JL Výrobcovia, dodávatelia, továreň, LED komponenty, Plpt9 450lc e, PLT5 520EB P, SFH 4713A, Suels of VC Agam 67 4f4g 30 R18, Sú CULDN1 VC MAMP 67 4E4F 350 R18
Dvojica:GT JTLPS1.13-kkln-25-1
Ďalšie:GT CSSPM1.13-LSLU-26-1-B
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







