
L1C1-3080000000000
Biele LED diódy Biela 3000 K 80-CRI, LUXEON C Farba
Popis
LUXEON C Color Line je opticky pokročilé portfólio farebných a bielych LED diód. LUXEON C Color Line, navrhnutý pre bezchybné miešanie farieb, má jednu ohniskovú vzdialenosť pre všetky farby, čo poskytuje konzistentné vyžarovacie vzory zo sekundárnej optiky a maximalizuje optickú účinnosť. Vďaka nízkej kupolovej konštrukcii udržuje efektívnu veľkosť zdroja malú a zároveň zlepšuje extrakciu svetla. LUXEON C Color Line, navrhnutá pre plynulé miešanie farieb a maximálny punc, je optimálnym LED riešením pre architektúru, zábavu a aplikácie núdzového osvetlenia vozidiel.
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | Lumileds |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| RoHS: | Podrobnosti |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Štýl montáže: | SMD/SMT |
| Balenie / puzdro: | 0808 (metrika 2020) |
| Farba podsvietenia: | Teplá biela |
| Vlnová dĺžka/teplota farby: | 3000 K |
| Svetelný tok/žiarivý tok: | 102 lm |
| Index vykresľovania farieb - CRI: | 80 |
| Pozorovací uhol: | 150 stupňov |
| Ak - Preposlať aktuálne: | 350 mA |
| Vf - Dopredné napätie: | 2.75 V |
| Výkon: | 1 W |
| dĺžka: | 2 mm |
| šírka: | 2 mm |
| výška: | 1,35 mm |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 135 C |
| Farba šošovky: | Bezfarebný |
| Rozmery objektívu: | 2 mm |
| Tvar šošovky: | Dome |
| Priehľadnosť objektívu: | Voda čistá |
| Séria: | LUXEON C |
| Balenie: | Navijak |
| Balenie: | Odstrihnúť pásku |
| Balenie: | MouseReel |
| Značka: | Lumileds |
| Veľkosť LED: | 2 mm x 2 mm x 1,35 mm |
| Typ produktu: | Biele LED diódy |
| Továrenské množstvo balenia: | 1000 |
| Podkategória: | LED diódy |
| obchodné meno: | LUXEÓN |
| Typ: | LED diódy nízkej spotreby |
| Hmotnosť jednotky: | 0,025842 oz |
Populárne Tagy: l1c1-3080000000000, Čína l1c1-3080000000000 výrobcovia, dodávatelia, továreň, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







