
L130-4080HA30000B1
Biele LEDS biele 4000 K 80-CRI, Luxeon 3030
Popis
Luxeon 3030 He a Luxeon 3030 HE Plus sú vynikajúce vysoké účinnosti, stredné energetické balíčky postavené na dedičstve produktovej rady Luxeon 3030. Slúžia ako Go - pre riešenia pre rôzne aplikácie vnútorných a vonkajších príslušenstiev, ktoré vyžadujú špičkový zárez LM/w a μmol/j výkon a dlhá životnosť. Luxeon 3030 He a Luxeon 3030 HE Plus adoptujte štruktúru kvadrantovej bin v rámci 3 SDCM, ktorá umožňuje 2 SDCM od spoločnosti Kitting. FutHermore, s najnovšou technológiou nočnej skupiny, Luxeon 3030, ktorý umožnil revolučné outdoorové riešenia priateľské k životnému prostrediu s modrým obsahom pod 2%
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | Lumily |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Balík / prípad: | 3030 |
| Farba osvetlenia: | Neutrálny biely |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 4000 K |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 37 lm |
| Index vykreslenia farieb - CRI: | 80 |
| Uhol prezerania: | 110 ° |
| If - vpred current: | 65 mA |
| Vf - vpred napätie: | 2.8 V |
| Hodnotenie energie: | 180 MW |
| Dĺžka: | 3 mm |
| Šírka: | 3 mm |
| Výška: | 0,66 mm |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 105 C |
| Farba objektívu: | Tónovaný |
| Rozmery objektívu: | 2,6 mm x 2,6 mm |
| Tvar objektívu: | Štvorcový |
| Priehľadnosť objektívu: | Rozptýlený |
| Séria: | Luxeon 3030 on Plus |
| Balenie: | Navíjať sa |
| Balenie: | Vyrezať pásku |
| Balenie: | Tasereel |
| Značka: | Lumily |
| Citlivé na vlhkosť: | Áno |
| Typ produktu: | Biele LED diódy |
| Množstvo továrne: | 5000 |
| Podkategória: | LED diódy |
| Tradename: | Luxón |
| Typ: | LED diódy |
Populárne Tagy: L130-4080HA30000B1, Čína L130-4080HA30000B1 Výrobcovia, dodávatelia, továreň, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







