
L130-2280HE1400001
Biele LED biele 2200 K 80-CRI, Luxeon 3014
Popis
Luxeon 3014 má kompaktnú veľkosť obalu 3,0 mm x 1,4 mm x 0,70 mm - Ideálne na dosiahnutie rovnomerného výstupu svetla, kde je priestor obmedzený, ako sú lineárne aplikácie, osvetlenie trubíc a značenie. Luxeon 3014 je horúca - Farba zameraná na teplotu križovatky 65 stupňov, čím sa zabezpečuje konzistentnosť farieb a spĺňa normy ANSI v prevádzkových podmienkach.
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | Lumily |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Balík / prípad: | 3014 |
| Farba osvetlenia: | Teplý biely |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 2200 K |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 22 lm |
| Index vykreslenia farieb - CRI: | 80 |
| Uhol prezerania: | 116 ° |
| If - vpred current: | 60 mA |
| Vf - vpred napätie: | 3.1 V |
| Hodnotenie energie: | 186 MW |
| Dĺžka: | 3 mm |
| Šírka: | 1,4 mm |
| Výška: | 0,75 mm |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 105 C |
| Farba objektívu: | Tónovaný |
| Rozmery objektívu: | 2,5 mm x 1,15 mm |
| Tvar objektívu: | Obdĺžnikový |
| Priehľadnosť objektívu: | Rozptýlený |
| Séria: | Luxeon 3014 |
| Balenie: | Navíjať sa |
| Balenie: | Vyrezať pásku |
| Značka: | Lumily |
| Citlivé na vlhkosť: | Áno |
| Typ produktu: | Biele LED diódy |
| Množstvo továrne: | 3000 |
| Podkategória: | LED diódy |
| Tradename: | Luxón |
| Typ: | Mid - Power LEDS |
| Hmotnosť jednotky: | 0,008122 oz |
Populárne Tagy: L130-2280HE1400001, Čína L130-2280HE1400001 Výrobcovia, dodávatelia, továreň, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Dvojica:Lxml - pwc1-0100
Ďalšie:L130-3090001400001
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







