
Gw cssrm3.pm - n4n8-a838-1
Φv=310 ... 360 lm, 2700 K (if=700 ma)
Popis
Oslon ™ Square GW CSSRM3.pm Piata generácia Oslon Square s vylepšeným výkonom. Väčšina kompaktných vysokých - LED dióda s dobre známym vynikajúcou robustnosťou, vysokou spoľahlivosťou, dlhou životnosťou a nízkym tepelným odporom.
Žiadosti
- poľnohospodárstvo a záhradníctvo
- zábava
- outdoor a priemyselné osvetlenie
Funkcie
- Balíček: SMT Ceramic Balíček so silikónovým objektívom
- typ. Žiarenie: 120 stupňov (Lambertianský emitor)
- Farba Teplota: 2200k - 6500 k
- CRI: 70 (min.), 72 (Typ.), R9: -40 (min.)
- ESD: 8 kv acc. do ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, trieda 3B)
- svetelný tok: typ . 357 lm @ 4000 K, 85 stupňov
- svetelná účinnosť: Typ . 182 lm/w @ 4000 K, 85 stupňov
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | AMS Osram |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Rohs: | |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Balík / prípad: | 1212 (3030 metrika) |
| Farba osvetlenia: | Teplý biely |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 2700 K |
| Svetelná intenzita: | 107 CD |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 334 lm |
| Index vykreslenia farby - CRI: | 70 |
| Uhol prezerania: | 120 ° |
| If - vpred current: | 700 mA |
| Vf - vpred napätie: | 2.8 V |
| Hodnotenie energie: | 2 W |
| Dĺžka: | 3 mm |
| Šírka: | 3 mm |
| Výška: | 2,02 mm |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 125 C |
| Farba objektívu: | Bezfarebný |
| Rozmery objektívov: | 2,79 mm |
| Tvar objektívu: | Kupol |
| Priehľadnosť objektívu: | Vyčistiť |
| Séria: | GW CSSRM3.pm |
| Značka: | AMS Osram |
| Citlivé na vlhkosť: | Áno |
| Typ produktu: | Biele LED diódy |
| 3000 | |
| Podkategória: | LED diódy |
| Obchodný názov: | Oslon |
| Typ: | LED diódy |
| Časť # aliasy: | Q65113A7446 |
Populárne Tagy: gw cssrm3.pm - n4n8 - A838-1, Čína GW CSSRM3.PM-N4N8-A838-1 Výrobcovia, dodávateľov, továreň, BPY 62 3 4, GW QSLPS1 EM LXL1 XX56 1, LED komponenty, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, SFH 4727AS A01, Suels of VC Agam 67 4f4g 30 R18
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







