
Popis
OSLON® SSL 150 GA CSHPM1.23 Nový, vyšší výkon rodina Oslon SSL LED s známym vynikajúcou robustnosťou, vysokou spoľahlivosťou, dlhou životnosťou, nízkym tepelným odporom. Dokonale riešenie aplikácií požadujúcich z vysokej účinnosti a dlhej životnosti.
Žiadosti
- poľnohospodárstvo a záhradníctvo
- zábava
- vnútorné osvetlenie
- outdoor a priemyselné osvetlenie
Funkcie
- Balíček: SMT Ceramic Balíček so silikónovým objektívom
- typ. Žiarenie: 150 stupňov
- ESD: 8 kv acc. do ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, trieda 3B)
- svetelný tok: typ . 116 lm
- svetelná účinnosť: typ . 157 lm/w
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | AMS Osram |
| Kategória produktu: | Jednofarebné LED diódy |
| Produkt: | Amber LED |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Balík / prípad: | SMD-2 |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 617 nm |
| Farba osvetlenia: | Jantár |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 100 lm |
| If - vpred current: | 350 mA |
| Vf - vpred napätie: | 2.1 V |
| Hodnotenie energie: | 740 MW |
| Farba objektívu: | Bezfarebný |
| Rozmery objektívov: | 2,14 mm |
| Tvar objektívu: | Kupol |
| Priehľadnosť objektívu: | Vyčistiť |
| Značka: | AMS Osram |
| Výška: | 1,51 mm |
| Dĺžka: | 3 mm |
| Svetelná intenzita: | 20,6 CD |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 125 C |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Typ produktu: | Jednofarebné LED diódy |
| Podkategória: | LED diódy |
| Typ: | Jednofarebné LED diódy |
| Uhol prezerania: | 150 stupňov |
| Šírka: | 3 mm |
Populárne Tagy: ga cshpm1.23 - lplr - W3, China Ga Cshpm1.23-LPLR-W3 Výrobcovia, dodávatelia, továreň, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, Plpt9 450lc e, SFH 4713A, Suels of VC Agam 67 4f4g 30 R18
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







