
Popis
Luxeon MZ je nedomedom multi - LED LED navrhnutá tak, aby umožnila vonkajšie a priemyselné aplikácie so všetkými vlastnosťami Luxeon M vrátane identickej stopy spájkovania, ale umožňujúcich prísnejšie ovládanie lúča a vyšší úder v dôsledku menšej veľkosti zdanlivého zdroja. Luxeon MZ so slobodou od binningu a vedúceho výkonu spadá do jedného 3- alebo 5-stupňového makadamového elipsy sústredeného v ANSI, aby sa zabezpečila konzistentnosť farieb od LED k LED, čím poskytuje vysokú účinnosť a vysokú hustotu toku z rovnomerného zdroja s tesnou korelovanou reguláciou farebnej teploty. Vynikajúca kvalita svetla, objemu lúmenov a účinnosti v reálnom svete umožňuje vedúci výkon a efektívny vývoj riešenia v širokej škále segmentov osvetlenia.
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | Lumily |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Balík / prípad: | SMD-2 |
| Farba osvetlenia: | Neutrálny biely |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 3500 K |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 730 lm |
| Index vykreslenia farieb - CRI: | 80 |
| Uhol prezerania: | 120 ° |
| If - vpred current: | 700 mA |
| Vf - vpred napätie: | 12 V |
| Dĺžka: | 4,2 mm |
| Šírka: | 4 mm |
| Výška: | 0,74 mm |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 120 C |
| Farba objektívu: | Tónovaný |
| Tvar objektívu: | Štvorcový |
| Séria: | Luxon MZ |
| Balenie: | Navíjať sa |
| Značka: | Lumily |
| Veľkosť LED: | 4,2 mx 4 mm x 0,74 mm |
| Typ produktu: | Biele LED diódy |
| Množstvo továrne: | 500 |
| Podkategória: | LED diódy |
| Tradename: | Luxón |
| Typ: | LED diódy |
| Jednotková hmotnosť: | 0,037051 oz |
Populárne Tagy: LMZ8-SW35, Čína LMZ8-SW35 Výrobcovia, dodávatelia, továreň, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







