
L2C4-4090-L04E1200
Biele LEDS White 4000 K 90-CRI, Luxeon CX Plus COB
Popis
Luxeon CX Plus COB má šesť produktov pokrývajúcich lumenové balíčky medzi 500 a 7 000 lúmenmi v štandardnej stope. Vďaka svojmu priemyslu vedúceho tepelného odporu a robustného materiálu substrátu umožňuje Luxeon CX Plus COB chladič a efektívnejšie svietidlá. Luxeon CX Plus COB ťaží z existujúceho ekosystému pre rýchly a okamžitý dizajn - pri zachovaní existujúcej optiky, svoriek a dokumentácie.
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | Lumily |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Obmedzenia prepravy: |
Mouser v súčasnosti tento produkt nepredáva vo vašom regióne. |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Balík / prípad: | 7070 (1818 metrika) |
| Farba osvetlenia: | Neutrálny biely |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 4000 K |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 1845 lm |
| Index vykreslenia farby - CRI: | 90 |
| Uhol prezerania: | 115 ° |
| If - vpred current: | 450 mA |
| Vf - vpred napätie: | 34.8 V |
| Dĺžka: | 17,85 mm |
| Šírka: | 17,85 mm |
| Výška: | 1,7 mm |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 105 C |
| Farba objektívu: | Tónovaný |
| Priehľadnosť objektívu: | Rozptýlený |
| Séria: | Luxeon CX Plus COB |
| Balenie: | Trubica |
| Značka: | Lumily |
| Typ produktu: | Biele LED diódy |
| Množstvo továrne: | 100 |
| Podkategória: | LED diódy |
| Tradename: | Luxón |
| Typ: | LED diódy |
Populárne Tagy: L2C4-4090-L04E1200, Čína L2C4-4090-L04E1200 Výrobcovia, dodávatelia, továreň, L128-PR00CA3500000, L1CU-40800000000, L1CU-LME1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







