
L130-3090003000W21
Biele LED biele 3000 K 90-CRI, Luxeon 3030
Popis
Luxeon 3030 2 d je vysoký tok, horúce - farebne zamerané na strednú energiu LED. HOT - zacielenie na farbu zaisťuje, že LED diódy sú v rámci farebného cieľa v podmienkach aplikácie - 85 stupňov. Použitím štandardného obalu priemyselného roztoku 3,0 mm x 3,0 mm a 6V povrchovo namontovaného emitorového riešenia Luxeon 3030 2 D je dodávaný vo všetkých CCT ANSI a poskytuje účinnosť a spoľahlivosť potrebnú pre vnútorné aj vonkajšie trhy osvetlenia.
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | Lumily |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Balík / prípad: | 3030 |
| Farba osvetlenia: | Teplý biely |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 3000 K |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 92 lm |
| Index vykreslenia farieb - CRI: | 90 |
| Uhol prezerania: | 116 ° |
| If - vpred current: | 120 mA |
| Vf - vpred napätie: | 6 V |
| Hodnotenie energie: | 720 MW |
| Dĺžka: | 3 mm |
| Šírka: | 3 mm |
| Výška: | 0,52 mm |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 105 C |
| Farba objektívu: | Tónovaný |
| Rozmery objektívu: | 2,6 mm |
| Tvar objektívu: | Okrúhly plot |
| Priehľadnosť objektívu: | Rozptýlený |
| Séria: | Luxeon 3030 2 d |
| Balenie: | Navíjať sa |
| Balenie: | Vyrezať pásku |
| Balenie: | Tasereel |
| Značka: | Lumily |
| Citlivé na vlhkosť: | Áno |
| Typ produktu: | Biele LED diódy |
| Množstvo továrne: | 5000 |
| Podkategória: | LED diódy |
| Tradename: | Luxón |
| Typ: | MID - Power LEDS |
| Jednotková hmotnosť: | 0.001682 o |
Populárne Tagy: L130-3090003000W21, Čína L130-3090003000W21 Výrobcovia, dodávatelia, továreň, L128-PR00CA3500000, L1CU-LME1000000000, L1CU-RED1000000000, L1SP-FRD0002000000, L1SP-RYL0002000000, L2C4-3090-M03E0900
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







