
XQEAWT-0000-00000LDE1
Biele LED biele 6500 k std - cri xLamp xqeawt
Popis
LED XLAMP® XQ - E sú k dispozícii v dvoch verziách: vysoká hustota a vysoká intenzita. LED XQ - E umožňuje výrobcom osvetlenia výrazne znížiť veľkosť a celkové náklady na ich LED svietidlá verzus podobný výkon 3.5 - mm LED diódy Footprint, bez obetovania výstupu lúmenu, účinnosti alebo spoľahlivosti. Kombinácia optickej symetrie XQ - E, konzistentný dizajn vo všetkých konfiguráciách a malých 1,6 mm x 1,6 mm stopy zjednodušuje výrobu a dizajn a zároveň poskytuje vynikajúce miešanie farieb. Nová LED XQ - E LED s vysokou intenzitou používa inovatívny primárny optický dizajn optimalizovaný na dodanie maximálnej sviečky, najmä prostredníctvom sekundárnej optiky úzko lúč.
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | Cree LED |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Balík / prípad: | 1616 (4040 metrika) |
| Farba osvetlenia: | Chladný |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 6500 K |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 107 lm |
| Uhol prezerania: | 110 ° |
| If - vpred current: | 350 mA |
| Vf - vpred napätie: | 2.84 V |
| Hodnotenie energie: | 1 W |
| Dĺžka: | 1,6 mm |
| Šírka: | 1,6 mm |
| Výška: | 1,6 mm |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 150 C |
| Farba objektívu: | Bezfarebný |
| Rozmery objektívu: | 1,6 mm x 1,6 mm |
| Tvar objektívu: | Kupol |
| Priehľadnosť objektívu: | Rozptýlený |
| Séria: | Xqeawt |
| Balenie: | Navíjať sa |
| Značka: | Cree LED |
| Veľkosť LED: | 1,6 mm x 1,6 mm x 1,6 mm |
| Typ produktu: | Biele LED diódy |
| Množstvo továrne: | 2000 |
| Podkategória: | LED diódy |
| Tradename: | XLAMP |
| Typ: | LED diódy |
| VR - spätné napätie: | 1 V |
| Jednotková hmotnosť: | 0,001764 oz |
Populárne Tagy: XQEAWT-00-0000-00000LDE1, Čína XQEAWT-00-0000-00000LDE1 Výrobcovia, dodávatelia, továreň, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BBB7C3CE53, Pre Cree LED, XBDGRN-0000-000000D03, XHP35B-00-0000-0DPUD240H, Xppawt-H0-0000-0000U50DT, Xqered-H0-0000-000000401
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







