
Xppawt - H0-0000-000BU30E7
Biele LED biele 3000 K 70-CRI, XLAMP XPPAWT
Popis
XLAMP® XP - P LED diódy poskytujú prielomové úrovne intenzity a optického riadenia v známej stope XP. S až 700 lm dostupnými pri maximálnom prúde z veľmi malých LES umožňuje XP - p namáhané uhly lúča a oveľa dlhšie vzdialenosti hádzania ako akékoľvek predchádzajúce LED XLAMP. XP - P LED sú vyrobené tak, aby vydržali v extrémnych aplikáciách, s vysokými limitmi prevádzkovej teploty a vynikajúcim odporom síry. XP - P LED sú optimalizované pre aplikácie osvetlenia, ktoré vyžadujú extrémnu úroveň intenzity, vrátane automobilového automobilu, profesionálne prenosné, architektonické a zábavné.
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | Cree LED |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Balík / prípad: | SMD-2 |
| Farba osvetlenia: | Teplý biely |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 3000 K |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 320 lm |
| Index vykreslenia farby - CRI: | 70 |
| Uhol prezerania: | 115 ° |
| If - vpred current: | 1 A |
| Vf - vpred napätie: | 3.58 V |
| Hodnotenie energie: | 3.5 W |
| Dĺžka: | 3,45 mm |
| Šírka: | 3,45 mm |
| Výška: | 0,75 mm |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 85 C |
| Farba objektívu: | Bezfarebný |
| Rozmery objektívu: | 3,45 mm x 3,45 mm |
| Tvar objektívu: | Štvorcový |
| Priehľadnosť objektívu: | Čistý |
| Séria: | XLAMP XP - P LED |
| Balenie: | Navíjať sa |
| Balenie: | Vyrezať pásku |
| Balenie: | Tasereel |
| Značka: | Cree LED |
| Typ produktu: | Biele LED diódy |
| Množstvo továrne: | 1000 |
| Podkategória: | LED diódy |
| Typ: | LED diódy |
Populárne Tagy: xppawt - H0 - 0000-000BU30E7, Čína XPPAWT-H0-0000-000BU30E7 Výrobcovia, dodávatelia, továreň, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBBB7935AA3, CMU1006-0000-000N0U0A30U, Pre Cree LED, XPEBFR-L1-0000-00801, Xppawt-H0-0000-0000U50DT, Xqered-H0-0000-000000401
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







