
Xplawt - H0-0000-000BV20E1
Biele LED biele 6500 K 80-CRI, XLAMP XPLAWT
Popis
XLAMP® XP - L LED diódy sú k dispozícii v dvoch verziách: vysoká hustota (HD) a vysoká intenzita (HI).
LED XLAMP XP - L HD je najvýkonnejšia diskrétna v triede LED diód LED CREE LED, ktorá dodáva ďalšiu generáciu výstupu lúmenov a účinnosť v kompaktnej stope 3,45 mm x 3,45 mm XP. HD LED diódy spoločnosti Cree LED, optimalizované tak, aby dodávali maximálny výstup lúmenu v malom formálnom faktore, umožňujú výrobcom osvetlenia zlepšiť výkonnosť akéhokoľvek konštrukcie osvetlenia, vytvárať menšie a lacnejšie systémy a vyvíjať nové osvetľovacie riešenia, ktoré predtým neboli možné.
XLAMP XP - L LED LED je prvou z novej triedy Cree LED s vysokou - LED diódy LED optimalizované tak, aby dodávali maximálnu kandela prostredníctvom sekundárnej optiky. XP - L LED LED dodáva o 120 percent viac CANDELA ako XP - L HD LED cez rovnakú optiku. XP -} L LED LED využíva najvyššiu single v tomto odvetví - Výkon a nový inovatívny primárny optický dizajn, ktorý radikálne znižuje veľkosť optického zdroja, aby poskytoval lúmeny aj intenzitu.
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | Cree LED |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Balík / prípad: | SMD-2 |
| Farba osvetlenia: | Chladný |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 6500 K |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 446 lm |
| Index vykreslenia farieb - CRI: | 70 |
| Uhol prezerania: | 115 ° |
| If - vpred current: | 1.05 A |
| Vf - vpred napätie: | 2.79 V |
| Hodnotenie energie: | 3 W |
| Dĺžka: | 3,45 mm |
| Šírka: | 3,45 mm |
| Výška: | 1 mm |
| Farba objektívu: | Bezfarebný |
| Rozmery objektívu: | 3,45 mm |
| Tvar objektívu: | Štvorcový |
| Priehľadnosť objektívu: | Čistý |
| Séria: | Xplawt |
| Balenie: | Navíjať sa |
| Balenie: | Vyrezať pásku |
| Balenie: | Tasereel |
| Značka: | Cree LED |
| Konfigurácia: | Slobodný |
| Veľkosť LED: | 3,45 mm x 3,45 mm x 1 mm |
| Typ produktu: | Biele LED diódy |
| Množstvo továrne: | 1000 |
| Podkategória: | LED diódy |
| Obchodné meno: | XLAMP |
| Typ: | LED diódy |
| VR - spätné napätie: | 5 V |
| Hmotnosť jednotky: | 0,003527 oz |
Populárne Tagy: xplawt - H0 - 0000-000BV20E1, Čína xplawt-H0-0000-000BV20E1 Výrobcovia, dodávatelia, továreň, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBBB7935AA3, CMU1006-0000-000N0U0A30U, XPEBGR-L1-0000-00F02, XPEBPR-L1-0000-00C01, Xppawt-H0-0000-0000U50DT, XTeary-00-0000-000000N03
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







