
XHP50D-00-0000-0D00J40E1
Biele LED diódy Biela 6500 K 68-CRI, XLamp XHP50D
Popis
LED diódy XLamp® XHP50.3 sú treťou generáciou extrémne vysokovýkonných LED diód, ktoré poskytujú najlepšiu hustotu lúmenu, spoľahlivosť a optickú kontrolu dostupnú v ich veľkosti. Využitím výhod rodiny XHP môžu výrobcovia osvetlenia výrazne znížiť svoje systémové náklady použitím menšieho množstva optiky, dosiek plošných spojov a chladičov, než je možné pri štandardných LED.
Tretia generácia LED radu XHP poskytuje vylepšený optický výkon v porovnaní s predchádzajúcimi generáciami, spolu s novou High Intensity verziou XHP50. XHP50.3 High Intensity poskytuje dvojnásobnú intenzitu pre existujúce dizajny XHP50.
LED XLamp XHP50.3 sú optimalizované pre vonkajšie a prémiové vnútorné osvetľovacie aplikácie, ktoré vyžadujú veľké množstvo svetelného výkonu z malých svietidiel, ako sú štadióny, vonkajšie plochy a architektonické reflektory.
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | Cree LED |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| RoHS: | Podrobnosti |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Štýl montáže: | SMD/SMT |
| Balenie / puzdro: | 2020 (5 050 metrických údajov) |
| Farba podsvietenia: | Studená biela |
| Vlnová dĺžka/teplota farby: | 6500 K |
| Svetelný tok/žiarivý tok: | 1239 lm |
| Index vykresľovania farieb - CRI: | 68 |
| Pozorovací uhol: | 120 stupňov |
| Ak - Preposlať aktuálne: | 700 mA |
| Vf - Dopredné napätie: | 12 V |
| Výkon: | 8.4 W |
| dĺžka: | 5 mm |
| šírka: | 5 mm |
| výška: | 3,58 mm |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 85 C |
| Farba šošovky: | Bezfarebný |
| Rozmery objektívu: | 5 mm |
| Tvar šošovky: | Dome |
| Priehľadnosť objektívu: | Voda čistá |
| Séria: | XHP50,3 |
| Balenie: | Navijak |
| Balenie: | Odstrihnúť pásku |
| Balenie: | MouseReel |
| Značka: | Cree LED |
| Typ produktu: | Biele LED diódy |
| Továrenské množstvo balenia: | 500 |
| Podkategória: | LED diódy |
| Typ: | Vysokovýkonné LED diódy |
Populárne Tagy: xhp50d-00-0000-0d00j40e1, Čína xhp50d-00-0000-0d00j40e1 výrobcovia, dodávatelia, továreň, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBBB7935AA3, XBDGRN-0000-000000D03, XHP35B-00-0000-0DPUD240H, XPEBGR-L1-0000-00F02, XPEBPR-L1-0000-00C01, XTeary-00-0000-000000N03
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







