
Xpgdwt - b1-0000-00ke3
Biele LED biele 5000 K 70 - CRI, XLAMP XP-G3 LED
Popis
XLAMP® XP - G3 LED sú optimalizované pre smerové, vysoké - Aplikácie Lumen Lighting, kde sú kritické účinnosť a optické ovládanie, ako napríklad vozovka, prenosná a záhradníctvo. Kompaktná a preukázaná platforma XP 3,45 mm má k dispozícii vynikajúci ekosystém optických a systémových riešení, ktorý umožňuje výrobcom osvetlenia zjednodušiť ich proces navrhovania a skracovať čas na trhu.
XP - G3 LED sú k dispozícii v dvoch rôznych bielych a kráľovských modrých verziách: štandard a linka. XP - G3 Photo Red je k dispozícii vo verzii S Line. Biela štandardná verzia poskytuje najlepšie - v - triedu TM - 21 životnosť a stabilita farieb v priebehu času. Verzie S -Line verzie bielej, Royal Blue a Photo Red dodávajú vylepšenú účinnosť, najlepšie - v - rezistencii na sulfur triedu a lepší systém - spoľahlivosti úrovne prostredníctvom spínacích a stmievacích cyklov. S týmito verziami S línie dodáva LED CREE LED technológiu s vysokým výkonom, ktorá je optimalizovaná pre aplikácie všeobecného aj záhradníckeho osvetlenia, kde sa stávajú bežné senzory a prepínanie.
V tomto dokumente pojmy biele, Royal Blue a Photo Red označujú bielu, kráľovskú modrú alebo fotografiu Red XP - G3 LED bez ohľadu na jej štandardné alebo S riadkové funkcie. Podmienky štandardu a čiary S sa používajú, ak je to potrebné na rozlíšenie výkonu štandardného XP - G3 LED LED z XP - G3 LED s možnosťou linky S.
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | Cree LED |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Balík / prípad: | SMD-2 |
| Farba osvetlenia: | Chladný |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 5000 K |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 156 lm |
| Index vykreslenia farieb - CRI: | 70 |
| Uhol prezerania: | 125 ° |
| If - vpred current: | 350 mA |
| Vf - vpred napätie: | 2.7 V |
| Hodnotenie energie: | 1 W |
| Dĺžka: | 3,45 mm |
| Šírka: | 3,45 mm |
| Výška: | 2,26 mm |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 85 C |
| Farba objektívu: | Žltý |
| Rozmery objektívu: | 3,06 mm |
| Tvar objektívu: | Kupol |
| Priehľadnosť objektívu: | Vyčistiť |
| Séria: | XLAMP XP - G3 |
| Balenie: | Navíjať sa |
| Značka: | Cree LED |
| Veľkosť LED: | 3,45 mm x 3,45 mm x 2,26 mm |
| Typ produktu: | Biele LED diódy |
| Množstvo továrne: | 1000 |
| Podkategória: | LED diódy |
| Typ: | LED diódy |
| Hmotnosť jednotky: | 0,003527 oz |
Populárne Tagy: xpgdwt - b1 - 0000-00ke3, Čína XPGDWT-B1-0000-00KE3 Výrobcovia, dodávatelia, továreň, CMU1003-0000-000N0B0A30E, CMU1006-0000-000N0U0A30U, XBDGRN-0000-000000D03, XPEBFR-L1-0000-00801, XPEBGR-L1-0000-00F02, XteAWT-0000-000000DF5
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







