
CXA2530-0000-000N0HU240H
Biele LEDS biele 4000 K 80-CRI, XLAMP CXA2530-36V
Popis
Array LED XLAMP® CXA2530 rozširuje rodinu Cree LED s vysokými tokmi viacerých polí, ktoré ponúka vysoký výkon na platforme s ľahkým použitím. Vďaka spoľahlivosti osvetlenia XLAMP LED LED umožňuje jednotný emitingový povrch CXA2530 tak smerové aj nesmerové aplikácie osvetlenia a konštrukcie svietidiel. CXA2530, ktorý je k dispozícii v konzistencii farieb 2 -Step a 4 -Step a má optický zdroj 19m mm, prináša do tohto formálneho faktora nové úrovne toku a účinnosti. Sprievodca návrhom na návrh rodiny CX poskytuje základné informácie o požiadavkách na úspešné použitie CXA2530 LED v dizajnoch svietidiel.
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | Cree LED |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Balík / prípad: | COB - čip - na - doska |
| Farba osvetlenia: | Neutrálny biely |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 4000 K |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 3680 lm |
| Index vykreslenia farby - CRI: | 80 |
| Uhol prezerania: | 115 ° |
| If - vpred current: | 800 mA |
| Vf - vpred napätie: | 35 V |
| Hodnotenie energie: | 28 W |
| Dĺžka: | 23,85 mm |
| Šírka: | 23,85 mm |
| Výška: | 1,7 mm |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 85 C |
| Farba objektívu: | Tónovaný |
| Rozmery objektívu: | 19 mm |
| Tvar objektívu: | Okrúhly plot |
| Priehľadnosť objektívu: | Vyčistiť |
| Séria: | CXA2530 |
| Balenie: | Trubica |
| Značka: | Cree LED |
| Veľkosť LED: | 23,85 mm x 23,85 mm x 1,7 mm |
| Typ produktu: | Biele LED diódy |
| Množstvo továrne: | 100 |
| Podkategória: | LED diódy |
| Typ: | LED diódy |
Populárne Tagy: CXA2530-0000-000N0HU240H, Čína CXA2530-0000-000N0HU240H Výrobcovia, dodávatelia, továreň, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBBB7935AA3, CMU1003-0000-000N0B0A30E, CMU1006-0000-000N0U0A30U, XHP35B-00-0000-0DPUD240H, XPEBPR-L1-0000-00C01, Xqered-H0-0000-000000401
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







