
CXA2520-0000-000N0HR240G
Biele LEDS biele 4000 K 80-CRI, XLAMP CXA2520-36V
Popis
Pole LED XLAMP® CXA2520 LED rozširuje rodinu Cree LED s vysokým prúdom, viacerých polí, ktoré ponúka vysoký výkon v ľahkej - na {- Platforma. Vďaka spoľahlivosti osvetlenia XLAMP LED LED umožňuje jednotný emitingový povrch CXA2520 tak smerové aj neosmerové aplikácie osvetlenia a konštrukcie svietidiel. CXA2520, ktorý je k dispozícii v 2-krokovej, 3-stupňovej a 4-stupňovej farbe, a má optický zdroj 19 mm, prináša do tohto formálneho faktora nové úrovne toku a účinnosti. Sprievodca návrhom na návrh rodiny CX Family poskytuje základné informácie o požiadavkách na úspešné použitie CXA2520 LED v dizajnoch svietidiel.
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | Cree LED |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Balík / prípad: | COB - čip - na - doska |
| Farba osvetlenia: | Neutrálny biely |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 4000 K |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 2420 lm |
| Index vykreslenia farieb - CRI: | 80 |
| If - vpred current: | 550 mA |
| Vf - vpred napätie: | 35 V |
| Hodnotenie energie: | 19.3 W |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 85 C |
| Farba objektívu: | Tónovaný |
| Rozmery objektívu: | 19 mm |
| Tvar objektívu: | Okrúhly plot |
| Priehľadnosť objektívu: | Vyčistiť |
| Séria: | CXA2520 |
| Balenie: | Podnos |
| Značka: | Cree LED |
| Veľkosť LED: | 23,85 mm x 23,85 mm x 1,7 mm |
| Typ produktu: | Biele LED diódy |
| Množstvo továrne: | 100 |
| Podkategória: | LED diódy |
| Typ: | LED diódy |
Populárne Tagy: CXA2520-0000-000N0HR240G, Čína CXA2520-0000-000N0HR240G Výrobcovia, dodávatelia, továreň, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BBB7C3CE53, JK3030AWT-0000-000B0BL465E, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XBDGRN-0000-000000D03, XPEBFR-L1-0000-00801, XPEBGR-L1-0000-00F02
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







