
Popis
LED diódy SMD sú zabalené v priemyselnom štandardnom balíku. Tieto LED diódy majú vysoký výkon spoľahlivosti a sú navrhnuté tak, aby pracovali v širokej škále podmienok prostredia. Vďaka tejto funkcii s vysokou spoľahlivosťou sú ideálne vhodné na použitie v architektonických osvetľovacích podmienkach Aplikácie LED diódy Cree boli certifikované v súlade s ISO/IATF16949.
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | Cree LED |
| Kategória produktu: | Jednofarebné LED diódy |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Jantárové LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 630 nm |
| Farba osvetlenia: | Jantár |
| If - vpred current: | 20 mA |
| Tvar objektívu: | Kupol |
| Priehľadnosť objektívu: | Rozptýlený |
| Balenie: | Navíjať sa |
| Balenie: | Vyrezať pásku |
| Balenie: | Tasereel |
| Značka: | Cree LED |
| Výška: | 1,55 mm |
| Dĺžka: | 2,1 mm |
| Svetelná intenzita: | 6 CD |
| Citlivé na vlhkosť: | Áno |
| Typ produktu: | Jednofarebné LED diódy |
| Množstvo továrne: | 2300 |
| Podkategória: | LED diódy |
| Typ: | Jednofarebné LED diódy |
| Uhol prezerania: | 30 stupňov |
| Šírka: | 1,8 mm |
Populárne Tagy: clM2d - acc - cz0c0343, Čína clm2d - acc - cz0c0c0343 Výrobcov, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBBB7935AA3, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XPEBFR-L1-0000-00801, Xppawt-H0-0000-0000U50DT, XTeary-00-0000-000000N03, XteAWT-0000-000000DF5
Dvojica:CXA1512-0000-000N00M230G
Ďalšie:C503b - bcn - cw0x0451
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







