
Popis
SFH 320 TOPLED® SILICON NPN Phototransistor v balíku SMT
Žiadosti
- elektronické vybavenie
- biely tovar
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | AMS Osram |
| Kategória produktu: | Fototransistory |
| Produkt: | Fototransistory |
| Balík \/ prípad: | Plcc -2 |
| Montážny štýl: | SMD\/SMT |
| Vrcholová vlnová dĺžka: | 980 nm |
| Maximálny súčasný zberateľský prúd: | 15 mA |
| Zberateľné napätie vceo max: | 35 V |
| Zlomenie zberateľa emitora: napätie: | 35 V |
| Nasýtenie emitora zberateľa: | 150 mV |
| Tmavý prúd: | 50 NA |
| PD - rozptyl energie: | 165 MW |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 100 C |
| Značka: | AMS Osram |
| Stupne uhlov intenzity: | 60 stupňov |
| Výška: | 2,1 mm |
| Dĺžka: | 3,4 mm |
| Farba\/štýl objektívu: | Vyčistiť |
| Svetlý prúd: | 80 ua |
| Balenie: | Navíjať sa |
| Typ produktu: | Fototransistory |
| Množstvo továrne: | 2000 |
| Podkategória: | Optické detektory a senzory |
| Typ: | Kremíkový fototransistor |
| Vlnová dĺžka: | 980 nm |
| Šírka: | 3 mm |
| Časť # aliasy: | Q65110A2471 SFH 320 Q65110A2471 |
| Hmotnosť jednotky: | 0. 010582 oz |
Populárne Tagy: SFH 320- z, Čína SFH 320- Z Výrobcovia, dodávatelia, továreň, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, GW QSLPS1 EM LXL1 XX56 1, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., Ly R976 PS 36 0 20 R18, SFH 4713A, Sú CULDN1 VC MAMP 67 4E4F 350 R18
Dvojica:Sfh 3410- z
Ďalšie:SFH 320 FA-Z
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







