
Popis
SFH 2505 FA Silicon Pin Photodiode v balíku SMR®
Žiadosti
- Ovládanie a zabezpečenie prístupu
- spotrebiče a náradie
- Automatizácia domácnosti a budov
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | AMS Osram |
| Kategória produktu: | Fotodiódy |
| Produkt: | Fotodiodes |
| Balík \/ prípad: | SMR -2 |
| Montážny štýl: | Cez otvor |
| Vrcholová vlnová dĺžka: | 900 nm |
| Tmavý prúd: | 100 PA |
| VR - spätné napätie: | 50 V |
| Čas nárastu: | 5 ns |
| Čas na jeseň: | 5 ns |
| Stupne uhlov intenzity: | 15 stupňov |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 85 C |
| Značka: | AMS Osram |
| Výška: | 7,4 mm |
| Dĺžka: | 5,7 mm |
| Hluk ekvivalentný výkon - NEP: | 2.9e -14 w\/sqrt hz |
| Balenie: | Navíjať sa |
| PD - rozptyl energie: | 100 mW |
| Fotocurrent: | 70 UA |
| Typ produktu: | Fotodiódy |
| Množstvo továrne: | 1000 |
| Podkategória: | Optické detektory a senzory |
| Šírka: | 4,6 mm |
| Časť # aliasy: | Q65110A1204 SFH 2505 FA Q65110A1204 |
| Hmotnosť jednotky: | 0. 001235 oz |
Populárne Tagy: SFH 2505 FA-Z, Čína SFH 2505 FA-Z Výrobcovia, dodávatelia, továreň, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, Gw jtlps1 cm jnkn xx55 1, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., SFH 4043, SFH 4715A, SFH 4727AS A01
Dvojica:SFH 309 FA -4
Ďalšie:Sfh 2430- z
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







