
Ly A676-Q2T1-26
Jednodočné LED diódy žlté, 587 NM 630 ml, 20MA
Popis
Žiadosti
- okolité osvetlenie
- statická signalizácia
Funkcie
- Balíček: Balenie bieleho SMT, bezfarebná priehľadná živica
- Technológia ChIP: Ingaalp
- typ. Žiarenie: 120 stupňov (Lambertian Emiter)
- farba: λdom=587 nm (● žltá)
- Trieda robustnosti korózie: 3b
- Kvalifikácie: Plán testu kvalifikácie produktu je založený na pokynoch AEC - Q101 - Rev-C, kvalifikácia napätia pre automobilové diskrétne polovodiče.
- esd: 2 kv acc. do ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | AMS Osram |
| Kategória produktu: | Jednofarebné LED diódy |
| Obmedzenia prepravy: |
Mouser v súčasnosti tento produkt nepredáva vo vašom regióne. |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Žltý LED |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Balík / prípad: | 1715 (4238 metrika) |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 587 nm |
| Farba osvetlenia: | Žltý |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 630 m LM |
| If - vpred current: | 20 mA |
| Vf - vpred napätie: | 2 V |
| Hodnotenie energie: | 80 MW |
| Farba objektívu: | Bezfarebný |
| Rozmery objektívov: | 2,4 mm |
| Tvar objektívu: | Okrúhly plot |
| Priehľadnosť objektívu: | Vyčistiť |
| Séria: | Postranný |
| Balenie: | Navíjať sa |
| Balenie: | Vyrezať pásku |
| Balenie: | Tasereel |
| Značka: | AMS Osram |
| Výška: | 4,2 mm |
| Dĺžka: | 4,2 mm |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 100 C |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Citlivé na vlhkosť: | Áno |
| Typ produktu: | Jednofarebné LED diódy |
| Množstvo továrne: | 2000 |
| Podkategória: | LED diódy |
| Typ: | Jednofarebné LED diódy |
| Uhol prezerania: | 120 ° |
| Šírka: | 3,8 mm |
| Časť # aliasy: | Ly A676-Q2T1-26-Z Q65110A2264 |
| Jednotková hmotnosť: | 0,002363 oz |
Populárne Tagy: Ly A676-Q2T1-26, Čína Ly A676-Q2T1-26 Výrobcovia, dodávatelia, továreň, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, GW QSLPS1 EM LYL1 XX55 1 150 R18, LED komponenty, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, Plpt9 450lc e, SFH 4713A
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







