
Gw qsLms1.sm - h7h9-xx32-1
Φv=37.5 ... 42.0 lm, montážMetHode: sdcm 3, 5700 K (if=65 mA)
Popis
Osconiq® S 3030 GW QSLMS1.SM OSCONIQ® S 3030 je balík s vysokou účinnosťou pre profesionálne aplikácie v interiéri. Používa technológiu Flip Chip Sapphire a špeciálnu technológiu fosforu na dosiahnutie ešte vyššej výkonnosti ako predtým. Ponúka vynikajúcu spoľahlivosť a dodáva sa v štandardnom formálnom faktore na povolenie Drop - v náhradách.
Žiadosti
- vnútorné osvetlenie
Funkcie
- Balíček: White SMT Balíček
- typ. Žiarenie: 120 stupňov (Lambertian Emiter)
- teplota farby: 2700k - 6500 k
- CRI: 80 (min.), 82 (Typ.), R9: 0 (min.)
- ESD: 8 kv acc. do ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, trieda 3B)
- svetelný tok: typ . 41.4 lm @ 4000 k
- svetelná účinnosť: TYP . 235 lm/w @ 4000 K
- Aplikácia: vhodná pre všeobecné osvetlenie
- stabilné hlboké stmievanie pri nízkom hnacom prúde z 1 mA
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | AMS Osram |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Rohs: | |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Farba osvetlenia: | Biely |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 5700 K |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 37,5 lm |
| Index vykreslenia farieb - CRI: | 80 |
| Uhol prezerania: | 120 ° |
| If - vpred current: | 65 mA |
| Vf - vpred napätie: | 2.71 V |
| Dĺžka: | 3 mm |
| Šírka: | 3 mm |
| Výška: | 0,75 mm |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 105 C |
| Rozmery objektívov: | 2,65 mm x 2,65 mm |
| Tvar objektívu: | Štvorcový |
| Séria: | GW QSLMS1.SM |
| Balenie: | Navíjať sa |
| Balenie: | Vyrezať pásku |
| Značka: | AMS Osram |
| Konfigurácia: | Slobodný |
| Citlivé na vlhkosť: | Áno |
| 4000 | |
| Podkategória: | LED diódy |
| Obchodné meno: | Osconiq |
| Časť # aliasy: | Q65113A9603 |
Populárne Tagy: GW QSLMS1.SM - H7H9 - xx32-1, Čína GW QSLMS1.SM-H7H9-XX32-1 Výrobcovia, dodávatelia, továreň, BPY 62 3 4, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, LED komponenty, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, Ly E67f Bada 46 3B5A 50 R18
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







