
Gw pusra2.hw - s6t2-m1-1
Φ<_sub>P=4.80 ... 5.50 μmol/s (if=700 mA)
Popis
Osconiq ™ P 3737 (2W) GW Pusra2.hw úplne nový, vylepšený vysoký - Power LED s najnovšou technológiou ChIP AMS OSRAM a novou generáciou optimalizovanej šošovky, ktorý poskytuje vedúcu výkonnosť odvetvia, vynikajúcu robustnosť a dlhú životnosť. S vysoko účinnými červenými červenými dostupnými v troch vlnových dĺžkach ponúka rodina päť farieb pre ľahký dizajn a vysokú flexibilitu pre všetky vaše potreby záhradníckych spektra.
Žiadosti
- poľnohospodárstvo a záhradníctvo
- zábava
- vnútorné osvetlenie
- outdoor a priemyselné osvetlenie
Funkcie
- Balík: balík epoxidu SMD so silikónovým objektívom
- ESD: 8 kv acc. do ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, trieda 3B)
- typ. Žiarenie: 120 stupňov
- Radiant Flux ( @ 700MA): TYP . 1168 MW @ 85 stupňov (m3 bin)
- calage Efficiency ( @ 700MA): TYP . 59.0% @ 85 stupňov (m3 bin)
- Flux fotónov ( @ 700MA): TYP . 5.15 μmol/s @ 85 stupňa (m3 bin)
- Foton Flux Effection ( @ 700MA): TYP . 2.60 μmol/j @ 85 stupňov (m3 bin)
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | AMS Osram |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Rohs: | |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Farba osvetlenia: | Biely |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 1089 MW |
| Uhol prezerania: | 120 ° |
| If - vpred current: | 700 mA |
| Vf - vpred napätie: | 2.83 V |
| Hodnotenie energie: | 2 W |
| Dĺžka: | 3,7 mm |
| Šírka: | 3,7 mm |
| Výška: | 2,37 mm |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 125 C |
| Farba objektívu: | Bezfarebný |
| Rozmery objektívov: | 3,7 mm x 1,62 mm |
| Tvar objektívu: | Kupol |
| Priehľadnosť objektívu: | Vyčistiť |
| Séria: | P3737 |
| Balenie: | Navíjať sa |
| Balenie: | Vyrezať pásku |
| Značka: | AMS Osram |
| Citlivé na vlhkosť: | Áno |
| 3000 | |
| Podkategória: | LED diódy |
| Tradename: | Osconiq |
| Typ: | LED s vysokou energiou |
| Časť # aliasy: | Q65115A0347 |
Populárne Tagy: gw pusra2.hw - s6t2 - m1-1, Čína GW Pusra2.hw-s6t2-M1-1 Výrobcovia, dodávatelia, továreň, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, GW QSLPS1 EM LXL1 XX56 1, SFH 4250 Z, SFH 4554, SFH 4726AS
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







