
Gw p9lr37.pm - m4m8-xx52-1
Φv=210.0 ... 260.0 lm, 5700 K (if=180 mA)
Popis
DURIS® S 5050 GW P9LR37.pm Najnovšia generácia LED DURIS® S 5050 ponúka pôsobivý výkon účinnosti v kombinácii s prémiovým úspechom DLC Premium. Tento balík LeadFrame 5050 ponúka zákazníkom ideálne riešenie pre vysokú účinnosť a kompaktné vzory svietidiel pre profesionálne osvetlenie vonku; High - polohy, pouličné svetlá, svetlá oblasti, záplavové svetlá.
Žiadosti
- vnútorné osvetlenie
- outdoor a priemyselné osvetlenie
Funkcie
- Balíček: Balený balenie SMT, farebné rozptýlené silikónové živice
- typ. Žiarenie: 120 stupňov (Lambertian Emiter)
- Farba Teplota: 2200k - 6500 k
- CRI: 70 (min.), 72 (Typ.), R9: -50 (min.)
- esd: 2 kv acc. do ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- svetelný tok: typ . 219 lm @ 4000 k @ 25 stupňov
- svetelná účinnosť: TYP . 220 lm/w @ 4000 k @ 25 stupňov
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | AMS Osram |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Rohs: | |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Farba osvetlenia: | Biely |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 5700 K |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 210 lm |
| Index vykreslenia farieb - CRI: | 70 |
| Uhol prezerania: | 120 ° |
| If - vpred current: | 180 mA |
| Vf - vpred napätie: | 5.53 V |
| Dĺžka: | 5 mm |
| Šírka: | 5 mm |
| Výška: | 0,7 mm |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 105 C |
| Séria: | Duris S5050 |
| Balenie: | Navíjať sa |
| Balenie: | Vyrezať pásku |
| Značka: | AMS Osram |
| Citlivé na vlhkosť: | Áno |
| 2000 | |
| Podkategória: | LED diódy |
| Tradename: | Duris |
| Časť # aliasy: | Q65115A0126 |
Populárne Tagy: gw p9lr37.pm - m4m8 - xx52-1, China GW P9LR37.pm-M4M8-XX52-1 Výrobcovia, dodávatelia, továreň, BPY 62 3 4, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, GW QSLPS1 EM LYL1 XX55 1 150 R18, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., Plpt9 450lc e, SFH 4727AS A01
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







