
Popis
DURIS® E 2835 GW JTLPS1.SM PRE - MOSNED 2835 LED verzia so štandardnou stopou 2835 poskytuje konkurenčnú hodnotu v úrovni aplikácie a systému. Duris E2835 CRI80 poskytuje vynikajúcu účinnosť, ktorá zvyšuje úspory energie v aplikácii osvetlenia, ktorá je dôležitá na podporu regulácie energetickej účinnosti.
Žiadosti
- vnútorné osvetlenie
Funkcie
- Balíček: Balenie bieleho SMT, farebné rozptýlené silikónové živice
- typ. Žiarenie: 120 stupňov (Lambertian Emiter)
- teplota farby: 2700k - 6500 k
- CRI: 80 (min.), 82 (Typ.), R9: 0 (min.)
- esd: 2 kv acc. do ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, trieda 2)
- svetelný tok: typ . 39.4 lm @ 4000k
- svetelná účinnosť: TYP . 224 lm/w @ 4000 K
- stabilné vf hlboké stmievanie pri nízkom hnacom prúde z 1MA
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | AMS Osram |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Rohs: | |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Balík / prípad: | SMD-2 |
| Farba osvetlenia: | Neutrálny biely |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 5000 K |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 43,5 lm |
| Index vykreslenia farieb - CRI: | 80 CRI |
| Uhol prezerania: | 120 ° |
| If - vpred current: | 65 mA |
| Vf - vpred napätie: | 2.17 V |
| Dĺžka: | 3,34 mm |
| Šírka: | 2,84 mm |
| Výška: | 0,66 mm |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 105 C |
| Farba objektívu: | Bezfarebný |
| Tvar objektívu: | Obdĺžnikový |
| Priehľadnosť objektívu: | Rozptýlený |
| Balenie: | Navíjať sa |
| Značka: | AMS Osram |
| Konfigurácia: | Slobodný |
| Citlivé na vlhkosť: | Áno |
| 10000 | |
| Podkategória: | LED diódy |
| Časť # aliasy: | Q65113A7753 |
Populárne Tagy: gw jtlps1.sm - h7hv - xx53 - 1 - g, China GW Jtlps1.sm-H7HV-xx53-1-g Výrobcovia, Factory, Ly R976 PS 36 0 20 R18, PLT5 520DB P, PLT5 520EB P, SFH 4043, SFH 4713A, SFH 4727AS A01
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







