
Gw jtlms3.cm - g8gv - xx35-1
Φv=22.5 ... 27.0 lm, montážMetHode: sdcm 3, 4000 K (if=60 mA)
Popis
DURIS ® E 2835 GW JTLMS3.CM
Preplňovaná verzia PPA 2835 LED so štandardnou 2835 stopou poskytuje konkurenčnú hodnotu v oblasti aplikácie a systému pred -. Duris ® E 2835 0.2 W Softlinear kombinuje dobrú mechanickú flexibilitu a široký uhol lúča do kompaktného formátu (2,8 mm x 3,5 mm). Tento produkt dobre zapadá do flexibilných prúžkov všeobecnej aplikácie osvetlenia. DURIS® E 2835 nikdy nedokáže zapôsobiť na jeho výkon na úrovni systému.
Žiadosti
- vnútorné osvetlenie
Funkcie
- Balíček: Balený balenie SMT, farebné rozptýlené silikónové živice
- typ. Žiarenie: 120 stupňov (Lambertian Emiter)
- teplota farby: 1800k - 6500 k
- CRI: 90 (min.), 92 (Typ.), R9: 50 (min.)
- údržba lumen: Výsledky testov podľa IESNA LM-80 k dispozícii
- esd: 2 kv acc. do ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, trieda 2)
- svetelný tok: typ . 23.5 lm @ 3000 k
- svetelná účinnosť: Typ {}}} lm/w @ 3000 k

|
Typ |
Farebná teplota |
Svetelný tok 1, ak=60 mA φv |
|
Gw jtlms3.cm - g3g5-xx312-1 |
1800 K |
15.0 ... 19.5 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g6g8-xx310-1 |
2200 K |
19.5 ... 24.0 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g6g8-xx39-1 |
2400 K |
19.5 ... 24.0 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g7g9-xx38-1 |
2700 K |
21.0 ... 25.5 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g8gv - xx37-1 |
3000 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g8gv - xx36-1 |
3500 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g8gv - xx35-1 |
4000 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g8gv - xx33-1 |
5000 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g8gv - xx32-1 |
5700 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g8gv - xx31-1 |
6500 K |
22.5 ... 27.0 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g3g6-xx512-1 |
1800 K |
15.0 ... 21.0 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g6g9-xx510-1 |
2200 K |
19.5 ... 25.5 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g6gv - xx59-1 |
2400 K |
19.5 ... 27.0 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g7gv - xx58-1 |
2700 K |
21.0 ... 27.0 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g8gw - xx57-1 |
3000 K |
22.5 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g8gw - xx56-1 |
3500 K |
22.5 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g8gw - xx55-1 |
4000 K |
22.5 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g8gw - xx53-1 |
5000 K |
22.5 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g8gw - xx52-1 |
5700 K |
22.5 ... 28.5 lm |
|
Gw jtlms3.cm - g8gw - xx51-1 |
6500 K |
22.5 ... 28.5 lm |
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | AMS Osram |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Rohs: | |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Balík / prípad: | 3,5 mm x 2,8 mm |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 4000 K |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 27 lm |
| Index vykreslenia farieb - CRI: | 92 |
| Uhol prezerania: | 120 ° |
| If - vpred current: | 60 mA |
| Vf - vpred napätie: | 2.9 V |
| Dĺžka: | 3,5 mm |
| Šírka: | 2,8 mm |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 100 C |
| Tvar objektívu: | Obdĺžnikový |
| Séria: | Gw jtlms3.cm |
| Značka: | AMS Osram |
| Citlivé na vlhkosť: | Áno |
| Typ produktu: | LED - stredný výkon |
| 200000 | |
| Podkategória: | LED diódy |
| Tradename: | Duris |
| Časť # aliasy: | Q65113A8846 |
Populárne Tagy: gw jtlms3.cm - g8gv - xx35 - 1, China Gw JtLms3.cm - G8GV-xx35-1 Výrobcovia, továreň, LED komponenty, LRTBGVSG VCVE 24 AOAQ 79 THTJ OQ 20 S XX, LW TVSG CBXCX JKPL Z486 20 R18 Z Z., SFH 4713A, SFH 4726AS, Suels of VC Agam 67 4f4g 30 R18
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







