
Gw jdst2.em - H6H8-A535-1-2
Φv=36.0 ... 40.5 lm, 4000 K (if=65 ma)
Popis
DURIS ® E 5 GW JDSTS2.EM ŠTANDARD (GEN 2)
Predstavujeme novú generáciu - 2 DURIS® E 5, ktorá kombinuje vyššiu účinnosť a vyšší tok v kompaktnom priemyselnom kompatibilnom formálnom faktore (5,6 mm x 3,0 mm). Plne kompatibilné s naším zariadením Generation-1 pre ľahkú výmenu a aktualizáciu. Dokonale vhodné pre rôzne homogénne aplikácie osvetlenia, ako sú rúrky a iné vnútorné aplikácie, ako sú Downlights a Office zapustené príslušenstvo.
Žiadosti
- vnútorné osvetlenie
Funkcie
- Balíček: Balený balenie SMT, farebné rozptýlené silikónové živice
- typ. Žiarenie: 120 stupňov (Lambertian Emiter)
- teplota farby: 2700k - 6500 k
- CRI: 80 (min.), 85 (Typ.), R9: 0 (min.)
- ESD: 5 kv ACC. do ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM)
- svetelný tok: typ . 36 lm @ 4000k
- Svetlá účinnosť: Typ . 204 lm/w @ 4000k
|
Typ |
Farebná teplota |
Svetelný tok 1, ak=65 mA φv |
| Gw jdst2.em - H3H7-A838-1-2 |
2700 K |
31.5 ... 39.0 lm |
| Gw jdst2 |
2700 K |
31.5 ... 39.0 lm |
| Gw jdst2.em - H4H7-A737-1-2 |
3000 K |
33.0 ... 39.0 lm |
| Gw jdst2 |
3000 K |
33.0 ... 39.0 lm |
| Gw jdst2.em - H5H7-A636-1-2 |
3500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| Gw jdst2 |
3500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| Gw jdst2.em - H6H8-A535-1-2 |
4000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| Gw jdst2 |
4000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| Gw jdst2.em - H6H8-A333-1-2 |
5000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| Gw jdst2 |
5000 K |
36.0 ... 40.5 lm |
| Gw jdst2 |
5700 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| Gw jdst2 |
5700 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| Gw jdst2 |
6500 K |
34.5 ... 40.5 lm |
| Gw jdst2 |
6500 K |
34.5 ... 40.5 lm |

| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | AMS Osram |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Rohs: | |
| Farba osvetlenia: | Teplý biely |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 4000 K |
| Svetelná intenzita: | 11.4 CD |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 34,5 lm |
| Index vykreslenia farby - CRI: | 80 |
| Uhol prezerania: | 120 ° |
| If - vpred current: | 65 mA |
| Vf - vpred napätie: | 2.75 V |
| Hodnotenie energie: | 180 MW |
| Dĺžka: | 5,6 mm |
| Šírka: | 3 mm |
| Výška: | 0,6 mm |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 100 C |
| Séria: | Gw jdsts2.em |
| Balenie: | Navíjať sa |
| Balenie: | Vyrezať pásku |
| Balenie: | Tasereel |
| Značka: | AMS Osram |
| Citlivé na vlhkosť: | Áno |
| Typ produktu: | Biele LED diódy |
| 10000 | |
| Podkategória: | LED diódy |
| Tradename: | Duris |
| Typ: | LED diódy |
| Časť # aliasy: | Q65112A8874 |
Populárne Tagy: GW JDSTS2.EM - H6H8 - A535-1-2, Čína GW JDST2.EM-H6H8-A535-1-2 Výrobcovia, dodávatelia, Factory, GW QSLPS1 EM LWLZ XX57 1 150 R18, GW QSLPS1 PM L2L4 XX53 1 150 R18, SFH 4043, SFH 4713A, Suels of VC Agam 67 4f4g 30 R18, Sú CULDN1 VC MAMP 67 4E4F 350 R18
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







