
Gw j9lhs2.4m - c0c 7-2+35+13+35 aw-1
Multi - farebné LEDS RGBW (3500K)
Popis
DURIS ® E 5050 GW J9LHS2.4M
Toto zariadenie 5050 RGBW je prvé 4 - farebný balík in-1 pre všeobecné aplikácie osvetlenia od AMS Osram. Je vybavený priemyselným kompatibilným výkonom a formálnym faktorom a sľubuje vynikajúcu spoľahlivosť pre zákazníkov. Každý čip je individuálne ovládaný tak, aby umožnil vysoké možnosti farieb prispôsobenia spolu s tesnou vlnovou dĺžkou a farebným skriním pre vynikajúcu homogenitu.
Žiadosti
- okolité osvetlenie
- zábava
- automatizácia domácnosti a budovy
- vnútorné osvetlenie
- outdoor a priemyselné osvetlenie
- robotika
Funkcie
- balík: multi - farebná LED dióda
- typ. Žiarenie: 120 stupňov (Lambertian Emiter)
- teplota farby: 3000k - 5700 k
- cri: 82 (min.)
- esd: 2 kv acc. do ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, trieda 2)
- priemyselný štandard: ROHS a dosah
- svetelná intenzita: Typ . 15000 mcd @ 3000k
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | AMS Osram |
| Kategória produktu: | Multi - farebné LED diódy |
| Rohs: | |
| Produkt: | RGBW LED diódy |
| Balík / prípad: | 2020 (5050 metrika) |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 630 nm, 575 nm, 480 nm |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 38,9 lm |
| Uhol prezerania: | 120 ° |
| If - vpred current: | 100 mA |
| Vf - vpred napätie: | 2.1 V, 2.9 V, 3 V, 3.1 V |
| Hodnotenie energie: | 210 MW, 300 mW, 310 mW, 290 mW |
| Farba objektívu: | Bezfarebný |
| Značka: | AMS Osram |
| Výška: | 11 mm |
| Dĺžka: | 50 mm |
| Svetelná intenzita: | 13 CD |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 85 C |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Citlivé na vlhkosť: | Áno |
| Balenie: | Navíjať sa |
| Balenie: | Vyrezať pásku |
| Typ produktu: | Multi - farebné LED diódy |
| Séria: | GW J9lhs2.4m |
| 1000 | |
| Podkategória: | LED diódy |
| Tradename: | Duris |
| Typ: | LED diódy |
| Šírka: | 50 mm |
| Časť # aliasy: | Q65113A4656 |
Populárne Tagy: GW J9LHS2.4M - C0C 7-2+35+13+35 aw - 1, China GW J9LHS2.4M-C0C {7-2+35+13+35 AW-1 Výrobcov, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, Ly R976 PS 36 0 20 R18, PLT5 520EB P, Suels of VC Agam 67 4f4g 30 R18, Sú CULDN1 VC MAMP 67 4E4F 350 R18
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







