
Gw daspa2.uc - htjr - gphr-1
Φv=39 ... 56 lm, 7500 K (if=100 mA)
Popis
Osconiq® P 2226 GW daspa2.uc
Vysoký - účinnosť Mid - Power LED LED s dlhými životnosťami tiež pri vysokých prúdoch a vysokých teplotách križovatky.
Žiadosti
- architektúra
- architektúra / záhradné osvetlenie (LED a laser)
- lekárske osvetlenie
- foto terapia
Funkcie
- balík: balík SMT
- typ. Žiarenie: 120 stupňov
- teplota farby: 6500k - 7500 k
- CRI: 60 (min.), 67 (Typ.), R9: -50 (min.)
- ESD: 8 kv acc. do ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, trieda 3B)
- svetelný tok: typ . 42 lm @ 6500 k
- svetelná účinnosť: Typ . 150 lm/w @ 6500 k
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | AMS Osram |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Rohs: | |
| Balík / prípad: | 1009 (2723 metrika) |
| Farba osvetlenia: | Chladný |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 6500 K |
| Svetelná intenzita: | 11 CD |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 42 lm |
| Index vykreslenia farieb - CRI: | 60 |
| Uhol prezerania: | 130 stupňov |
| If - vpred current: | 100 mA |
| Vf - vpred napätie: | 2.9 V |
| Hodnotenie energie: | 290 MW |
| Dĺžka: | 2,6 mm |
| Šírka: | 2,2 mm |
| Výška: | 1,25 mm |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 120 C |
| Séria: | GW daspa2.uc |
| Balenie: | Navíjať sa |
| Značka: | AMS Osram |
| Citlivé na vlhkosť: | Áno |
| Typ produktu: | Biele LED diódy |
| 1200 | |
| Podkategória: | LED diódy |
| Tradename: | Osconiq |
| Typ: | LED diódy |
Populárne Tagy: gw daspa2.uc - htjr - gphr - 1, China Gw daspa2.uc - Htjr-gphr-1 Výrobcov, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, Gw jtlps1 cm jnkn xx55 1, LRTBGVSG VCVE 24 AOAQ 79 THTJ OQ 20 S XX, SFH 4715A, SFH 4727AS A01, Sú CULDN1 VC MAMP 67 4E4F 350 R18
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







