
Gw daspa2.ec - hshu-5r8t-1
Φv=36 ... 45 lm, 3000 K (if=100 ma)
Popis
GW Daspa2.ec Osconiq® P 2226
Vysoký - účinnosť Mid - Power LED LED s dlhými životnosťami tiež pri vysokých prúdoch a vysokých teplotách križovatky.
Žiadosti
- architektúra
- architektúra / záhradné osvetlenie (LED a laser)
- lekárske osvetlenie
- fotografická terapia
Funkcie
- Balík: balík SMT
- Typ. Žiarenie: 120 stupňov
- teplota farby: 2700k - 6500 k
- CRI: 80 (min.), 83 (Typ.), R9: 0 (min.)
-Údržba lúmenu: Výsledky testov podľa IESNA LM-80 k dispozícii
- ESD: 8 KV ACC. do ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, trieda 3B)
- svetelný tok: typ . 37 lm @ 3000 k
- Svetelná účinnosť: Typ . 130 lm/w @ 3000 K
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | AMS Osram |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Rohs: | |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Balík / prípad: | 1009 (2723 metrika) |
| Farba osvetlenia: | Teplý biely |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 2700 K |
| Svetelná intenzita: | 10.1 CD |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 37 lm |
| Index vykreslenia farieb - CRI: | 80 |
| Uhol prezerania: | 130 stupňov |
| If - vpred current: | 100 mA |
| Vf - vpred napätie: | 2.85 V |
| Hodnotenie energie: | 290 MW |
| Dĺžka: | 2,6 mm |
| Šírka: | 2,2 mm |
| Výška: | 1,3 mm |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 120 C |
| Séria: | Gw daspa2.ec |
| Balenie: | Navíjať sa |
| Balenie: | Vyrezať pásku |
| Balenie: | Tasereel |
| Značka: | AMS Osram |
| Citlivé na vlhkosť: | Áno |
| Typ produktu: | Biele LED diódy |
| 1200 | |
| Podkategória: | LED diódy |
| Tradename: | Osconiq |
| Typ: | LED diódy |
| Časť # aliasy: | Q65112A5409 |
| Jednotková hmotnosť: | 0,000459 oz |
Populárne Tagy: gw daspa2.ec - hshu - 5R8T-1, Čína GW daspa2.ec-HSHU-5R8T-1 Výrobcovia, dodávatelia, továreň, GW QSLPS1 EM LWLZ XX57 1 150 R18, GW QSLPS1 EM LYL1 XX55 1 150 R18, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, SFH 4554, SFH 4713A, SFH 4715A
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







