
Gw cssrm3.pm - n8p1-xx57-1
Φv=350 ... 380 lm, 3000 K (if=700 ma)
Popis
Oslon ™ Square GW CSSRM3.pm Piata generácia Oslon Square s vylepšeným výkonom. Väčšina kompaktných vysokých - LED dióda s dobre známym vynikajúcou robustnosťou, vysokou spoľahlivosťou, dlhou životnosťou a nízkym tepelným odporom.
Žiadosti
- poľnohospodárstvo a záhradníctvo
- zábava
- outdoor a priemyselné osvetlenie
Funkcie
- Balíček: SMT Ceramic Balíček so silikónovým objektívom
- typ. Žiarenie: 120 stupňov (Lambertianský emitor)
- Farba Teplota: 2200k - 6500 k
- CRI: 70 (min.), 72 (Typ.), R9: -40 (min.)
- ESD: 8 kv acc. do ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, trieda 3B)
- svetelný tok: typ . 357 lm @ 4000 K, 85 stupňov
- svetelná účinnosť: Typ . 182 lm/w @ 4000 K, 85 stupňov
|
Atribút produktu |
Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | AMS Osram |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Balík / prípad: | 1212 (3030 metrika) |
| Farba osvetlenia: | Biely |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 3000 K |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 380 lm |
| Uhol prezerania: | 120 ° |
| If - vpred current: | 700 mA |
| Hodnotenie energie: | 2 W |
| Dĺžka: | 3 mm |
| Šírka: | 3 mm |
| Výška: | 2,02 mm |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 125 C |
| Tvar objektívu: | Štvorcový |
| Séria: | GW CSSRM3.pm |
| Značka: | AMS Osram |
| Citlivé na vlhkosť: | Áno |
| Typ produktu: | LED - vysoký výkon |
| 3000 | |
| Podkategória: | LED diódy |
| Tradename: | Oslon |
| Časť # aliasy: | Q65113A8683 |
Populárne Tagy: gw cssrm3.pm - n8p1 - xx57-1, Čína GW CSSRM3.PM-N8P1-XX57-1 Výrobcovia, dodávateľ, BPY 62 3 4, Gw jtlps1 cm jnkn xx55 1, Plpt9 450lc e, SFH 4727AS A01, Suels of VC Agam 67 4f4g 30 R18, Sú CULDN1 VC MAMP 67 4E4F 350 R18
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







