
Gw cs8pm1.pm - lrlt - xx56-1
Φv=130 ... 164 lm, 3500 K (if=350 mA)
Popis
Oslon® SSL 80 GW CS8PM1.pm Vyšší výkon. Nižší tepelný odpor. Rozšírený rozsah jazdných podmienok. Táto rodinná rodina Oslon SSL Nová generácia LED ponúka preferovaný vzor žiarenia, vďaka čomu je ideálnou voľbou pre aplikácie na osvetlenie bodu.
Žiadosti
- zábava
- vnútorné osvetlenie
- outdoor a priemyselné osvetlenie
Funkcie
- Balíček: SMT Ceramic Balíček so silikónovým objektívom
- typ. Žiarenie: 80 stupňov
- teplota farby: 3000k - 6500 k
- CRI: 70 (min.), 72 (Typ.), R9: -40 (min.)
- údržba lúmenu: Výsledky testov podľa IESNA LM-80 k dispozícii
- ESD: 8 kv acc. do ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, trieda 3B)
- svetelný tok: typ . 155 lm @ 5000 K, 85 stupňov
- svetelná účinnosť: TYP . 155 lm/w @ 5000 K, 85 stupňov
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | AMS Osram |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Rohs: | |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Balík / prípad: | SMD-2 |
| Farba osvetlenia: | Teplý biely |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 3500 K |
| Svetelná intenzita: | 82 CD |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 155 lm |
| Index vykreslenia farby - CRI: | 70 |
| Uhol prezerania: | 80 stupňov |
| If - vpred current: | 350 mA |
| Vf - vpred napätie: | 2.85 V |
| Hodnotenie energie: | 1 W |
| Dĺžka: | 3 mm |
| Šírka: | 3 mm |
| Výška: | 2,21 mm |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 125 C |
| Priehľadnosť objektívu: | Vyčistiť |
| Séria: | Gw cs8pm1.pm |
| Balenie: | Navíjať sa |
| Balenie: | Vyrezať pásku |
| Balenie: | Tasereel |
| Značka: | AMS Osram |
| Veľkosť LED: | 3,1 mm x 3,1 mm |
| Citlivé na vlhkosť: | Áno |
| Typ produktu: | Biele LED diódy |
| 600 | |
| Podkategória: | LED diódy |
| Obchodný názov: | Oslon |
| Typ: | LED diódy |
| Časť # aliasy: | Q65112A1034 |
| Hmotnosť jednotky: | 0,000882 oz |
Populárne Tagy: gw cs8pm1.pm - lrlt - xx56 - 1, Čína GW CS8PM1.pm - LRLT-XX56-1, GW CS8PM1 CMKTLPXX57, GW QSLPS1 EM LWLZ XX57 1 150 R18, GW QSLPS1 EM LXL1 XX56 1, LED komponenty, LRTBGVSG VCVE 24 AOAQ 79 THTJ OQ 20 S XX, PLT5 520EB P
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







