
Popis
OSLON® Square GD CSSRM3.14 Nová generácia Deep Blue Oslon Square ponúka vyšší jas s nízkym tepelným odporom, aj keď je poháňaný vysokými prúdmi. Vysoká spoľahlivosť. Dlhá životnosť.
Žiadosti
- architektúra
- osvetlenie záhradníctva
Funkcie
- Balíček: SMD Ceramic Balíček so silikónovým objektívom
- typ. Žiarenie: 120 stupňov (Lambertian Emiter)
- Trieda robustnosti korózie: 3b
- ESD: 8 kv acc. do ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, trieda 3B)
- Radiant Flux: Typ . 1555 mw @ 700MA; Typ . 819 mw @ 350MA
- sálajúca účinnosť: TYP . 76% @ 700MA; TYP . 83% @ 350MA
- tok fotónov: Typ . 5.75 μmol/s @ 700MA; TYP . 3.03 μmol/s @ 350MA
- Foton Flux účinnosť: Typ 2.81 μmol/j @ 700MA; Typ 3,08 μmol/j @ 350 mA
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | AMS Osram |
| Kategória produktu: | Jednofarebné LED diódy |
| Rohs: | |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 450 nm |
| Farba osvetlenia: | Modrý |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 1070 lm |
| If - vpred current: | 700 mA |
| Vf - vpred napätie: | 2.92 V |
| Hodnotenie energie: | 2 W |
| Séria: | GD CSSRM3.14 |
| Balenie: | Navíjať sa |
| Balenie: | Vyrezať pásku |
| Značka: | AMS Osram |
| Výška: | 2,09 mm |
| Dĺžka: | 3 mm |
| Svetelná intenzita: | 327 CD |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 125 C |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Citlivé na vlhkosť: | Áno |
| Typ produktu: | Jednofarebné LED diódy |
| 3000 | |
| Podkategória: | LED diódy |
| Tradename: | Oslon |
| Typ: | Jednofarebné LED diódy |
| Uhol prezerania: | 120 ° |
| Šírka: | 3 mm |
| Časť # aliasy: | Q65113A4447 |
Populárne Tagy: GD CSSRM3.14 AJAM-24-1, Čína GD CSSRM3.14 AJAM-24-1 Výrobcovia, dodávatelia, továreň, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, LR E67F ABCB 46 G3R3 50 R18 Z, SFH 4043, SFH 4250 Z, SFH 4713A, Sú CULDN1 VC MAMP 67 4E4F 350 R18
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







