
Popis
OSLON® SSL 120 GA CSSPM1.23 Nový, vyšší výkon rodina Oslon SSL LED s známym vynikajúcou robustnosťou, vysokou spoľahlivosťou, dlhou životnosťou, nízkym tepelným odporom. Dokonale riešenie aplikácií požadujúcich z vysokej účinnosti a dlhej životnosti.
Žiadosti
- poľnohospodárstvo a záhradníctvo
- zábava
- vnútorné osvetlenie
- outdoor a priemyselné osvetlenie
Funkcie
- Balíček: SMT Ceramic Balíček so silikónovým objektívom
- typ. Žiarenie: 120 stupňov (Lambertian Emiter)
- ESD: 8 kv acc. do ANSI/ESDA/JEDEC JS-001 (HBM, trieda 3B)
- svetelný tok: typ . 115 lm
- svetelná účinnosť: typ . 156 lm/w
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | AMS Osram |
| Kategória produktu: | Jednofarebné LED diódy |
| Rohs: | |
| Produkt: | Amber LED |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Balík / prípad: | 1212 (3030 metrika) |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 617 nm |
| Farba osvetlenia: | Jantár |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 112 lm |
| If - vpred current: | 350 mA |
| Vf - vpred napätie: | 2.1 V |
| Hodnotenie energie: | 700 MW |
| Farba objektívu: | Bezfarebný |
| Rozmery objektívu: | 2,14 mm |
| Tvar objektívu: | Kupol |
| Priehľadnosť objektívu: | Vyčistiť |
| Séria: | GA CSSPM1.23 |
| Balenie: | Navíjať sa |
| Balenie: | Vyrezať pásku |
| Značka: | AMS Osram |
| Citlivé na vlhkosť: | Áno |
| Typ produktu: | Jednofarebné LED diódy |
| 600 | |
| Podkategória: | LED diódy |
| Tradename: | Oslon |
| Typ: | Jednofarebné LED diódy |
| Uhol prezerania: | 120 ° |
| Časť # aliasy: | Q65113A6987 |
Populárne Tagy: GA CSSPM1.23 - lplr - W3, Čína GA CSSPM1.23-LPLR-W3 Výrobcovia, dodávatelia, továreň, GW JTLMS1 CM G7H2 XX57 1 60 R33, GW QSLPS1 EM LWLZ XX57 1 150 R18, GW QSLPS1 EM LXL1 XX56 1, GW QSLPS1 EM LYL1 XX55 1 150 R18, LED komponenty, SFH 4713A
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







