
SST - 20-WS-A120-L2571
Biele LED biele 5700 K 65-CRI, séria SST-20
Popis
Funkcie
• Vysoké jasné biele LED diódy s maximálnym výstupom presahujúcim 1000 lm @ 3a, 85 stupňov.
• Vysoká hustota lemenu monolitického emiča, až do 518 lm/mm2 (6500k), ideálna na maximalizáciu optickej účinnosti vo vysokom -, aplikácie kritického osvetlenia lúča.
• Maximálny prúd pohonu: 3 a
• Svetelná účinnosť: Typ . 206 lm/w @ 350 mA, 85 stupňov (6500k)
• Teplota farieb: 5000K, 5700k, 6500k
• Index vykresľovania farieb: min . 65, Typ . 70
• Nízky tepelný odpor: 1,6 stupňa C/W
• ANSI - Kompatibilné chromaticity
• LM -80 10, 000 HR Testovacie údaje dostupné, vynikajúca životnosť TM-21 a stabilita farieb
• K dispozícii v 2 konfiguráciách stopy spájkovania
• Elektricky izolovaná tepelná cesta
• Hodnotenie 8 kV HBM ESD na ANSI/ESDA/JEDEC JS-001
• ROHS a dosahujte kompatibilné
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | Luminus |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Balík / prípad: | 1414 (3535 metrika) |
| Farba osvetlenia: | Chladný |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 5700 K |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 530 lm |
| Index vykreslenia farieb - CRI: | 65 |
| Uhol prezerania: | 120 ° |
| If - vpred current: | 1.5 A |
| Vf - vpred napätie: | 3 V |
| Hodnotenie energie: | 10 W |
| Dĺžka: | 3,45 mm |
| Šírka: | 3,45 mm |
| Výška: | 1,98 mm |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 100 C |
| Farba objektívu: | Bezfarebný |
| Rozmery objektívu: | 2,6 mm |
| Tvar objektívu: | Kupol |
| Priehľadnosť objektívu: | Čistý |
| Balenie: | Navíjať sa |
| Balenie: | Vyrezať pásku |
| Značka: | Luminus |
| Citlivé na vlhkosť: | Áno |
| Typ produktu: | Biele LED diódy |
| Množstvo továrne: | 1000 |
| Podkategória: | LED diódy |
| Typ: | LED diódy |
| Jednotková hmotnosť: | 0,007230 oz |
Populárne Tagy: SST - 20 - WDS-A120-L2571, Čína SST-20-WDS-A120-L2571 Výrobcovia, dodávatelia, Factory, CBT-140-WCS-L16-TB120, CBT-90-G-C11-JK200, CXM-9-27-90-36-AC10-F3-3, CXM-9-35-80-36-AA10-F3-3, SBR-90-W65S-R71-NA100, SFT-40-W65S-F50-N4652
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







