
XteAwt - e0-0000-00000HHHE7
Biele LED biele 3000 K 80-CRI, XLAMP XteAwt
Popis
Optimalizované pre smerové, vysoké - lumen aplikácie, od vnútorných a vonkajších po prenosné a lampy, dodáva LED XLAMP® XLAMP® XT - E s vysokou výkonnosťou a vysokou spoľahlivosťou v odvetví štandardnej zložky XP/XT. LED XT - E ponúka výhody platformy XT/XP - kompaktné a preukázané 3,45 mm x 3,45 mm balíka a zavedený ekosystém - Povolenie výrobcov osvetlenia na zjednodušenie procesu návrhu a skrátenia času na trh.
LED XT - E je k dispozícii v Royal Blue and White. White LED XT - E ponúka možnosť vysokej účinnosti. V tomto dokumente pojem biely označuje biele XT - e LED bez ohľadu na jeho účinnosť. Podmienky štandardu a vysoká účinnosť sa používajú, keď je to potrebné na rozlíšenie výkonu vysokej účinnosti XT - e LED z LED XT - E LED bez možnosti s vysokou účinnosťou.
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | Cree LED |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Balík / prípad: | 1414 (3535 metrika) |
| Farba osvetlenia: | Teplý biely |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 3000 K |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 139 lm |
| Index vykreslenia farieb - CRI: | 80 |
| Uhol prezerania: | 115 ° |
| If - vpred current: | 350 mA |
| Vf - vpred napätie: | 2.77 V |
| Hodnotenie energie: | 1 W |
| Dĺžka: | 3,45 mm |
| Šírka: | 3,45 mm |
| Výška: | 2,36 mm |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 150 C |
| Farba objektívu: | Žltý |
| Rozmery objektívu: | 3,06 mm |
| Tvar objektívu: | Kupol |
| Priehľadnosť objektívu: | Rozptýlený |
| Balenie: | Navíjať sa |
| Balenie: | Vyrezať pásku |
| Balenie: | Tasereel |
| Značka: | Cree LED |
| Typ produktu: | Biele LED diódy |
| Množstvo továrne: | 1000 |
| Podkategória: | LED diódy |
| Typ: | LED diódy |
Populárne Tagy: XteAwt - E0 - 0000-00000HHE7, Čína XteAwt-E0-0000-00000HHHE7 Výrobcovia, dodávatelia, továreň, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBBB7935AA3, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BBB7C3CE53, Pre Cree LED, XPEBGR-L1-0000-00F02, Xqered-H0-0000-000000401, XteAWT-0000-000000DF5
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







