
XPEBWT - L1-0000-00EE2
Biele LED biele 5700 K 70-CRI, XLAMP XPEBWT
Popis
XLAMP® XP - E2 TORCH LED poskytuje výstup LUMEN podobný ako XLAMP XP - g LED, ale v menšom optickom zdroji XP - E2 LED LED. Spolu s vyšším maximálnym prúdom ako XP - E2 a zjednodušeným farebným binningom je LED LED XLAMP XP -E2 plne optimalizovaný pre širokú škálu bežných prenosných aplikácií.
Funkcie
• K dispozícii v chladnej bielej farbe • Binned pri 25 stupňoch
• Maximálny prúd pohonu: 1,5 a
• Nízky tepelný odpor: 5,8 stupňa /w
• Široký uhol pozorovania: 125 stupňov
• Neobmedzená podlahová životnosť za menej ako alebo rovná 30 stupňom /85% RH
;
• Elektricky neutrálna tepelná cesta
• ROHS vyhovuje
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | Cree LED |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Farba osvetlenia: | Chladný |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 5700 K |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 114 lm |
| Index vykreslenia farieb - CRI: | 70 |
| Uhol prezerania: | 110 ° |
| If - vpred current: | 350 mA |
| Vf - vpred napätie: | 2.93 V |
| Hodnotenie energie: | 1 W |
| Dĺžka: | 3,45 mm |
| Šírka: | 3,45 mm |
| Výška: | 2,26 mm |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 85 C |
| Farba objektívu: | Bezfarebný |
| Rozmery objektívu: | 3,06 mm |
| Tvar objektívu: | Kupol |
| Priehľadnosť objektívu: | Čistý |
| Séria: | Xpebwt |
| Balenie: | Navíjať sa |
| Balenie: | Vyrezať pásku |
| Balenie: | Tasereel |
| Značka: | Cree LED |
| Konfigurácia: | Slobodný |
| Typ produktu: | Biele LED diódy |
| Množstvo továrne: | 1000 |
| Podkategória: | LED diódy |
| Tradename: | XLAMP |
| Typ: | LED diódy |
| Hmotnosť jednotky: | 0,003527 oz |
Populárne Tagy: XPEBWT - L1 - 0000-00EE2, Čína XPEBWT-L1-0000-00EE2 Výrobcovia, dodávatelia, Factory, JK3030AWT-0000-000B0BL465E, XHP35B-00-0000-0DPUD240H, XPEBFR-L1-0000-00801, XPEBGR-L1-0000-00F02, Xppawt-H0-0000-0000U50DT, XteAWT-0000-000000DF5
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







