
Xpebrd - L1-0000-00801
Jednodočné LED diódy červené, 73,9 lm
Popis
LED XLAMP® XP - E2 vytvára na bezprecedentnom výkone pôvodného XP - e zvýšením výstupu lúmenu až o 20% a poskytuje jediný zdroj bodu LED pre presné optické ovládacie prvky. LED XP - E2 zdieľa rovnakú stopu ako pôvodná XP - e, ktorá poskytuje plynulú cestu upgradu k väčšiemu množstvu lúmenov a/alebo väčšej účinnosti a zároveň skracuje konštrukčný cyklus pre existujúcich zákazníkov XP.
XLAMP XP - LED diódy E2 sú ideálnou voľbou pre aplikácie osvetlenia, kde sa vyžaduje vysoký svetlo a maximálna účinnosť, ako sú LED dodatočné svetlá, vonkajšie, prenosné, vnútorné smerové, núdzové vozidlo alebo architektonické.
XP - E2 LED ponúka linku s veľmi červenou voľbou. V tomto dokumente pojem ďaleko červená označuje LED LED LED LED LED LED LED DAR RED XP- E2 bez ohľadu na jeho účinnosť. Pojmy ďaleko červené a S čiara ďaleko červená sa používajú, ak je to potrebné na rozlíšenie výkonu XP - E2 S LINE FAR RED LED LED od XP - E2 LED bez možnosti S.
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | Cree LED |
| Kategória produktu: | Jednofarebné LED diódy |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Červené LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 630 nm |
| Farba osvetlenia: | Červený |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 73,9 lm |
| If - vpred current: | 350 mA |
| Vf - vpred napätie: | 2.05 V |
| Hodnotenie energie: | 3 W |
| Farba objektívu: | Bezfarebný |
| Rozmery objektívu: | 3,06 mm |
| Tvar objektívu: | Kupol |
| Priehľadnosť objektívu: | Čistý |
| Séria: | Xpebrd |
| Balenie: | Navíjať sa |
| Balenie: | Vyrezať pásku |
| Balenie: | Tasereel |
| Značka: | Cree LED |
| Typ produktu: | Jednofarebné LED diódy |
| Množstvo továrne: | 1000 |
| Podkategória: | LED diódy |
| Tradename: | XLAMP |
| Typ: | Jednofarebné LED diódy |
| Jednotková hmotnosť: | 0,007943 oz |
Populárne Tagy: XPEBRD - L1 - 0000-00801, Čína XPEBRD-L1-0000-00801 Výrobcovia, dodávatelia, Factory, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBBB7935AA3, CMU1003-0000-000N0B0A30E, CMU1006-0000-000N0U0A30U, Pre Cree LED, XPEBPR-L1-0000-00C01, XTeary-00-0000-000000N03
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







