
XHP35B-H0-0000-0D0BD40E1
Biele LED diódy Biela 6500 K 70-CRI, XLamp XHP35B
Popis
XLamp® XHP35.2 LED je ďalšou generáciou extrémne vysokovýkonných LED dostupných v stope XP. XHP35.2 LED, postavená na najnovšej technológii vysokovýkonného LED poľa Cree LED, zlepšuje napäťové charakteristiky, účinnosť a spoľahlivosť LED XHP35 pri rovnakej ploche 3,45 mm x 3,45 mm. Nová LED XHP35.2 poskytuje jednoduchý prechod-v inovácii, takže výrobcovia osvetlenia môžu dosiahnuť vyššiu systémovú hodnotu LPW pri existujúcich dizajnoch XHP35 s minimálnymi nákladmi na prepracovanie systému.
XHP35.2 LED ponúka možnosť vysokej-intenzity. V tomto dokumente termín XHP35.2 označuje XHP35.2 LED bez ohľadu na vysokú hustotu alebo vysokú intenzitu. Pojmy vysoká hustota a vysoká intenzita sa používajú v prípade potreby na rozlíšenie výkonu týchto dvoch možností.
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | Cree LED |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| RoHS: | Podrobnosti |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Štýl montáže: | SMD/SMT |
| Balenie / puzdro: | 1414 (3535 metrických údajov) |
| Farba podsvietenia: | Studená biela |
| Vlnová dĺžka/teplota farby: | 6500 K |
| Svetelný tok/žiarivý tok: | 550 lm |
| Index vykresľovania farieb - CRI: | 70 |
| Pozorovací uhol: | 120 stupňov |
| Ak - Preposlať aktuálne: | 350 mA |
| Vf - Dopredné napätie: | 11 V |
| Výkon: | 4 W |
| dĺžka: | 3,45 mm |
| šírka: | 3,45 mm |
| výška: | 1 mm |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 150 C |
| Farba šošovky: | Žltá |
| Rozmery objektívu: | 3,45 mm x 3,45 mm |
| Tvar šošovky: | Štvorcový |
| Priehľadnosť objektívu: | Rozptýlené |
| Séria: | XHP35.2 |
| Balenie: | Navijak |
| Balenie: | Odstrihnúť pásku |
| Balenie: | MouseReel |
| Značka: | Cree LED |
| Typ produktu: | Biele LED diódy |
| Továrenské množstvo balenia: | 1000 |
| Podkategória: | LED diódy |
| Typ: | Vysokovýkonné LED diódy |
Populárne Tagy: xhp35b-h0-0000-0d0bd40e1, Čína xhp35b-h0-0000-0d0bd40e1 výrobcovia, dodávatelia, továreň, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBBB7935AA3, CMU1006-0000-000N0U0A30U, JR5050AWT-P-B27EB0000-N0000001, XBDGRN-0000-000000D03, XPEBGR-L1-0000-00F02, XteAWT-0000-000000DF5
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







