
Popis
Opis produktu
LED XLAMP® XHP35.2 Pro9 ™ je ďalšou generáciou extrémnych LED diód s vysokým výkonom dostupným v stope XP. LED, ktorá bola postavená na najnovšej technológii LED diódy LED LED, LED XHP35.2 Pro9, zlepšuje charakteristiky napätia, účinnosť a spoľahlivosť LED XHP35 LED v rovnakej 3,45 mm x 3,45 mm. Nová LED XHP35.2 LED poskytuje ľahké upgrade na upgrade, takže výrobcovia osvetlenia môžu dosiahnuť vyššiu systémovú LPW na existujúcich dizajnoch XHP35 s minimálnymi nákladmi na redizajn systému. LED XHP35.2 LED ponúka možnosť s vysokou intenzitou. V tomto dokumente pojem XHP35.2 Pro9 označuje LED XHP35.2 LED bez ohľadu na vysokú hustotu alebo vysokú intenzitu. Pojmy s vysokou hustotou a vysokou intenzitou sa používajú v prípade potreby na rozlíšenie výkonu týchto dvoch možností.
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | Cree LED |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD\/SMT |
| Balík \/ prípad: | 1414 (3535 metrika) |
| Farba osvetlenia: | Teplý biely |
| Teplota vlnovej dĺžky\/farby: | 3000 K |
| Svetelný tok\/sálavý tok: | 475 lm |
| Index vykreslenia farieb - CRI: | 90 |
| Uhol prezerania: | 130 stupňov |
| Ak - vpred aktuálne: | 350 mA |
| VF - vpred napätie: | 11.2 V |
| Hodnotenie energie: | 4 W |
| Dĺžka: | 3,45 mm |
| Šírka: | 3,45 mm |
| Výška: | 2,65 mm |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 150 C |
| Farba objektívu: | Žltý |
| Rozmery objektívu: | 3,45 mm |
| Tvar objektívu: | Kupol |
| Priehľadnosť objektívu: | Rozptýlený |
| Séria: | XHP35.2 PRO9 |
| Balenie: | Navíjať sa |
| Značka: | Cree LED |
| Typ produktu: | Biele LED diódy |
| Množstvo továrne: | 500 |
| Podkategória: | LED diódy |
| Typ: | LED diódy |
Populárne Tagy: xhp35b -00-0000-0 dpuc430h, Čína xhp35b -00-0000-0 dpuc430h Výrobcovia, dodávatelia, továreň, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBBB7935AA3, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BBB7C3CE53, XBDGRN-0000-000000D03, XPEBFR-L1-0000-00801, XPEBGR-L1-0000-00F02, XPEBPR-L1-0000-00C01
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť






