
CXB3590-0000-000N0HCD35G
Biele LED biele 3500 K 80-CRI, XLAMP CXB3590-36V
Popis
Pole LED XLAMP® CXB3590 LED je najjasnejším členom druhej generácie rodiny CXA, ktorá prináša až o 30% vyššiu účinnosť a až o 20% vyšších lúmenov ako prvá generácia v rovnakom LES. Polia LED diódy CXA s vyšším výkonom poskytujú kvapku - v aktualizácii výkonu na existujúce návrhy LED CXA na skrátenie času vývoja produktov. V LED 2 -Step, 3 -Step a 5 -Step EasyWhite® Bins, LED CXB3590 poskytuje vysoký lumenový výstup a vysokú účinnosť v jedinom, ľahkom - na {-, ktorý eliminuje potrebu vylúčenia prerážky. Sprievodca návrhom na návrh rodiny CX poskytuje základné informácie o požiadavkách na úspešné použitie CXB3590 LED v dizajnoch svietidiel.
| Atribút produktu | Hodnota atribútu |
|---|---|
| Výrobca: | Cree LED |
| Kategória produktu: | Biele LED diódy |
| Rohs: | Podrobnosti |
| Produkt: | Biele LED diódy |
| Montážny štýl: | SMD/SMT |
| Balík / prípad: | COB - čip - na - doska |
| Farba osvetlenia: | Neutrálny biely |
| Teplota vlnovej dĺžky/farby: | 3500 K |
| Svetelný tok/sálavý tok: | 12 000 lm |
| Index vykreslenia farieb - CRI: | 80 |
| Uhol prezerania: | 115 ° |
| If - vpred current: | 2.4 A |
| Vf - vpred napätie: | 36 V |
| Hodnotenie energie: | 86.4 W |
| Dĺžka: | 34,85 mm |
| Šírka: | 34,85 mm |
| Výška: | 1,7 mm |
| Minimálna prevádzková teplota: | - 40 C |
| Maximálna prevádzková teplota: | + 85 C |
| Farba objektívu: | Tónovaný |
| Rozmery objektívu: | 30 mm |
| Tvar objektívu: | Okrúhly plot |
| Séria: | CXB3590 |
| Balenie: | Podnos |
| Značka: | Cree LED |
| Veľkosť LED: | 34,85 mm x 34,85 mm x 1,7 mm |
| Typ produktu: | Biele LED diódy |
| Množstvo továrne: | 50 |
| Podkategória: | LED diódy |
| Tradename: | XLAMP |
| Typ: | LED diódy |
| Jednotková hmotnosť: | 0,190479 oz |
Populárne Tagy: CXB3590-0000-000N0HCD35G, Čína CXB3590-0000-000N0HCD35G Výrobcovia, dodávatelia, továreň, CLQ6B-TKW-S1L1R1H1TBBB7935AA3, CLR6A-TKW-SD0F0A0E0BBB7C3CE53, CMU1003-0000-000N0B0A30E, Pre Cree LED, XPEBFR-L1-0000-00801, XPEBPR-L1-0000-00C01
Zaslať požiadavku
Tiež sa vám môže páčiť







